پرسپولیس / شناسه خبر: 97135 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 14:39
|

پورعلی‌گنجی در پرسپولیس؟ ممکن نیست

پورعلی‌گنجی به پرسپولیس نخواهد آمد چرا که جدا از آن قرارداد، اختلاف رقمی که باشگاه‌های قطری و ایرانی به پورعلی‌گنجی پرداخت خواهند کرد، باعث شده این بازیکن فعلا به بازگشت فکر نکند.

پورعلی‌گنجی در پرسپولیس؟ ممکن نیست

 

بر خلاف شایعه‌ای که هر چند وقت یک بار تکرارش می‌کنند، احتمال بازگشت مرتضی پورعلی‌گنجی به فوتبال ایران و حضورش در پرسپولیس تقریبا صفر است. این برای چندمین بار است که شایعه‌ی پرسپولیسی شدن پورعلی‌گنجی را می‌شنویم اما این مدافع ملی‌پوش که اتفاقا از بازیکنان مورد علاقه برانکو به حساب می‌آید، قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارد.

او که فصل گذشته در السد قطر بازی می‌کرد، در سال منتهی به جام جهانی راهی تیم اروپایی یوپن بلژیک شد که از قضا مالکان این باشگاه هم قطری هستند و در واقع عامل انتقال او بودند.

هر چند نیم‌فصل که شد، مرتضی پورعلی‌گنجی به قطر برگشت و پیراهن العربی را پوشید. همین بازگشت، او را به یکی از گرانقیمت‌ترین بازیکنان آسیایی لیگ ستارگان قطر تبدیل کرد و این در حالی است که از قرارداد سه سا و نیمه‌ی او تنها یک نیم‌فصل گذشته و هنوز سه ال آن باقی مانده است.

حتی الان هم که شایعه‌ها علاقه‌ی پورعلی‌گنجی به پرسپولیس را مطرح کرده‌اند او به تهران نخواهد آمد چرا که جدا از آن قرارداد، اختلاف رقمی که باشگاه‌های قطری و ایرانی به پورعلی‌گنجی پرداخت خواهند کرد، باعث شده این بازیکن فعلا به بازگشت فکر نکند. حتی اگر جدی‌ترین مشتری‌اش پرسپولیس باشد.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر