فوتبال ایران / شناسه خبر: 97134 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 14:25
|
رسانه‌های عراقی علیه شایعه‌ها:

جدایی بشار رسن از پرسپولیس دروغ است

سایت iraqfg عراق هم تکذیبیه باشگاه پرسپولیس را تکرار کرده و نوشته که بشار رسن تصمیم به جدایی از پرسپولیس ندارد.

رسانه‌های عراقی علیه شایعه‌ها: جدایی بشار رسن از پرسپولیس دروغ است

 

بعد از پرسپولیس و مدیر برنامه‌های بشار رسن، رسانه‌های بغداد هم جدایی این بازیکن را دروغ خواندند. همین چند روز پیش بود که شبکه خبری الکاس مدعی شد ستاره‌ی عراقی پرسپولیس در پایان فصل این تیم را ترک می‌کند و به لیگ ستارگان قطر می‌رود اما این ادعا را هم باشگاه پرسپولیس تکذیب کرد و هم مدیر برنامه‌های رسن (که البته هر چند آقای مدیر برنامه اصل پیشنهاد را رد نکرده بود).

تکذیبیه‌ای که حالا سایت  iraqfgعراق هم آن را تکرار کرده و نوشته که بشار تصمیم به جدایی از پرسپولیس ندارد. در گزارشِ این سایت می‌خوانیم: «بشار رسن پیشنهادات زیادی داشت اما ترجیح داد قراردادش را با باشگاه ایرانی تمدید کند و بنا به اخبار موثق، او تصمیمی مبنی بر ترک پرسپولیس ندارد چرا که می‌خواهد به ثبات فنی خود در تیم قهرمان ایران ادامه بدهد.»

این سایت عراقی در ادامه برای محکم‌تر کردن تکذیبیه‌اش با اشاره به گفته‌های یکی از نزدیکان بشار رسن در تهران نوشت: «احتمال کوچ بشار به باشگاه قطری صفر درصد و احتمال ماندن او در پرسپولیس 200 درصد است. پس تمامی اخبار منتشر شده را باید کذب محض دانست.»

حالا پرسش این است که بشار اگر بخواهد، آیا می‌تواند از پرسپولیس جدا شود؟ البته که می‌تواند چون پولی که پرسپولیسی‌ها باید به او پرداخت می‌کردند، هنوز پرداخت نشده و مهم‌تر اینکه این بازیکن عراقی از فصل گذشته هم طلبکار است. حال آنکه یکی از شر‌ط‌های اجرایی شدن قرارداد تازه‌اش این است که تا پیش از شروع فصل آینده، باشگاه با او تسویه حساب کند.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر