ورزش جهان / شناسه خبر: 97121 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 20:15
|

کمپانی: کاری به بازی‌های لیورپول نداریم/ 5 مسابقه سخت در انتظار ماست

مدافع بلژیکی آبی‌ها عقیده دارد که نباید روی مسابقات لیورپول تمرکز کنند و باید به فکر برد در 5 دیدار باقیمانده باشند.

کمپانی: کاری به بازی‌های لیورپول نداریم/ 5 مسابقه سخت در انتظار ماست

سیتی در این فصل رقابت شانه به شانه‌ای با لیورپول برای کسب قهرمانی لیگ برتر دارد. اگر چه بازی‌های آنها نسبت به حریف سخت‌تر است اما مدافع بلژیکی آبی‌ها عقیده دارد که نباید روی مسابقات لیورپول تمرکز کنند و باید به فکر برد در 5 دیدار باقیمانده باشند.

ونسان کمپانی درباره شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت:« هر دو تیم در این فصل عملکرد درخشانی در این فصل لیگ برتر داشتند. تلاش می‌کنم تجربیاتم را در این راه به بازیکنان جوان‌تر تیم انتقال دهم. تنها باید به فکر بازی‌های خودمان باشیم و به هیچ وجه نباید تمرکز خودمان را معطوف به بازی‌های لیورپول کنیم. تنها راه قهرمانی ما باید این باشد که تمامی دیدارهای خودمان را تا پایان فصل با برد به پایان برسانیم. ۵ دیدار خیلی سخت در انتظار ماست و در تمامی دیدارها برای کسب برد به زمین خواهیم رفت. با این حال حتی اگر قهرمان هم نشویم، فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و نباید این موضوع را فراموش کنیم.

او در ادامه با تمجید از رحیم استرلینگ گفت: فکر می‌کنم که او ۱۷ گل در این فصل برای ما به ثمر رسانده است. استرلینگ در این فصل فوق‌العاده ظاهر شده است و مطمئن هستم کیفیت خوب خود را تا پایان فصل حفظ خواهد کرد. رحیم در طول ۴ سالی که در سیتی بوده است توانسته به خوبی رشد کند و زدن ۱۷ گل در لیگ نیز این مساله را به خوبی نشان می‌دهد. ما همیشه انتظار داریم در مواقع سخت، او به کمک تیم بیاید.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر