فوتبال ایران / شناسه خبر: 97119 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 18:33
|

بسته خبری / کلینزمن منتفی شد

از آنجایی که یورگن کلینزمن در آمریکا زندگی می کند او در ایمیلی که به فدراسیون نوشت، اعلام کرد:«اگر به کشورتان بیایم دیگر نمی‌توانم به آمریکا برگردم.»

سردار در تیم هفته

سردار آزمون با کسب نمره 7 توانست به ترکیب تیم منتخب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر روسیه از سوی روزنامه اسپورت اکسپرس راه یابد. سباستین دریوسی، ایگور اسمولنیکوف و برانیسلاو ایونوویچ 3 بازیکن دیگر تیم زنیت سن‌پترزبورگ در این فهرست هستند.روزنامه اسپورت اکسپرس پس از انتخاب سردار آزمون نوشت: او یک بار دیگر رهبری تیم زنیت سن‌پترزبورگ در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه را تایید کرد. سردار آزمون در 3 گل از 5 گل تیم زنیت در بازی برابر آنژی مشارکت مستقیم داشت و قدرتمندترین مهاجم میدان با 7 بار شوتزنی بود.سردار مقاب آنژی ط 5 دقیقه هم گل زد هم پاس گل داد.

پیشنهاد 400 هزار یورویی به کریم

به نقل از سایت خبری باشگاه پاناتینایکوس یونان کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی ناتینگهام فارست یکی از نامزدهای فهرست خریدهای تابستانی توسط پاناتینایکوس برای تقویت خط حمله است.بر اساس این گزارش، انصاری‌فرد با ناتینگهام فارست جهت قطع همکاری در تابستان سال جاری مذاکره می‌کند تا به سوپر لیگ یونان بازگردد.او برای انتقالش به پاناتینایکوس باید مبلغی در حدود 350 تا 400 هزار یورو را در نظر بگیرد اما دستمزد کنونی‌اش در ناتینگهام فارست 500 هزار یورو برای هر فصل است، البته شاید تیم‌هایی در یونان باشند که بخواهند مبلغی بیشتر از پاناتینایکوس برای خرید کریم انصاری‌فرد پرداخت کنند. اکنون همه چیز پنهان است.

کلینزمن منتفی شد

یورگن کلینزمن به فدراسیون فوتبال خبر داده امکان سفرش به ایران وجود ندارد و به همین خاطر همکاری‌شان منتفی است. او در ایمیلی که به ایرانی‌ها نوشت، اعلام کرد:«اگر به کشورتان بیایم دیگر نمی‌توانم به آمریکا برگردم.» خانه کلینزمن در این کشور است. او بعد از جدایی از بایرن مونیخ راهی آمریکا شد تا سرمربی تیم ملی این کشور شود و همان زمان به طور کلی زندگی خود را به آمریکا منتقل کرد و همواره تاکید داشت از زندگی در این کشور راضی است. طبیعتا او به خاطر نیمکت ایران حاضر نیست زندگی خود را در آمریکا از دست بدهد. به‌ این ترتیب حضور کلینزمن در تیم ملی منتفی است و فدراسیون گزینه‌های دیگر را بررسی خواهد کرد.ظاهرا کلینزمن به حضور در راس کادر فنی تیم ملی استرالیا علاقه مند است.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر