فوتبال ایران / شناسه خبر: 97118 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 17:43
|
هر کس طلبکار است مدرک بیاورد

فدراسیون فوتبال: شاید کی‌روش سود طلبش را می‌خواهد

مطالبات کی‌روش 900 هزار دلار بوده و آن رقم پرداخت شده است، اگر او طلب دیگری دارد باید به ما اعلام کند. شاید او تصور می‌کند به خاطر تاخیر در مطالباتش باید از ما سود بگیرد یا فدراسیون به او خسارت بدهد.

هر کس طلبکار است مدرک بیاورد

مهدی تاج چند روز پیش در برنامه فوتبال برتر و در واکنش به سوال محمد حسین میثاقی در خصوص شکایت کارلوس کی‌روش گفته بود که کارلوس کی روش 900 هزار دلار ازما طلب دارد و ما این پول را به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده‌ایم و قرار است این کنفدراسیون راهکاری برای پرداخت این پول به کارلوس کی‌روش پیدا کند.

صفی‌الله فغان‌پور مسوول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در این باره می گوید:«هنوز هیچ نهاد رسمی از فدراسیون فوتبال مدارکی دال بر عدم پرداخت مطالبات کی‌روش درخواست نکرده است. ما اسناد و مدارکی داریم که مطالبات وی را پرداخت کردیم ضمن آنکه هنوز شکایت رسمی به فدراسیون فوتبال از این مربی نرسیده است. کی‌روش معمولا برای چیزی که می‌خواهد مصاحبه می‌کند و احساسات مردم را تحریک می‌کند ولی ما آمادگی این را داریم که به هر مرجع رسمی که لازم باشد مدارک پرداخت مطالبات کارلوس کی‌روش را ارائه کنیم.نه تنها کی‌روش بلکه هر شخصی ادعا دارد که طلبی از فدراسیون فوتبال دارد مدارک آن را ارائه کند، مطمئنا اگر این مطالبات پرداخت نشده باشد آن را پرداخت می‌کنیم.مطالبات کی‌روش 900 هزار دلار بوده و آن رقم پرداخت شده است، اگر او طلب دیگری دارد باید به ما اعلام کند. شاید او تصور می‌کند به خاطر تاخیر در مطالباتش باید از ما سود بگیرد یا فدراسیون به او خسارت بدهد.همان‌طور که اشاره کردم هنوز مرجع رسمی شکایت کی‌روش یا درخواست او را به ما ابلاغ نکرده است.»

شاید بهتر باشد فدراسیون فوتبال برای تائید این مساله مدارک مربوط به پرداختی های خود به سرمربی سابق تیم ملی را منتشر کند و ابهام‌ها از بین برود هر چند بعد از مصاحبه کی‌روش علیه تاج دیوار اعتماد بین طرفین ظاهرا از بین رفته است.

3-270

 

captcha
تازه ها
بیشتر