فوتبال ایران / شناسه خبر: 97115 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 17:33
|
اصفهانی‌ها برخلاف تهرانی‌ها تیم شهرشان را حمایت می‌کنند

منصوریان: تعویض‌های برانکو را هم آنالیز کردم

منصوریان مدعی شده برای بازی فردا با پرسپولیس حتی تعویض های برانکو را هم آنالیز کرده است. آیا منصوریان می تواند از پس این بازی بر آید.

پرسپولیس با ذوب آهنی بازی دارد که روی نیمکتش علیرضا منصوریان نشسته. مربی نام آشنایی که خیلی از استقلالی ها هم برای موقعیت تیم شان که شده از او انتظار پیروزی دارند. منصوریان درباره این تقابل حرف هایی دارد:« فاصله بازی‌های ما خیلی نزدیک است و هر سه یا چهار روز یک بار بازی می‌کنیم و به همین دلیل کار برای مدیریت، برنامه‌ریزی و حفظ آمادگی بازیکنان و رسیدن به نتایج خوب بسیار سخت است. این اتفاق برای تیم‌های کاملاً حرفه‌ای اروپایی در این سطح می‌افتد و ما هم تمام تلاش خودمان را انجام دادیم که شبیه آنها رفتار کرده و در مسیر حرفه‌ای حرکت کنیم و تا کنون اجازه نداده‌ایم که بازی‌های فشرده و سختی کار روی نتایج‌مان تأثیر بگذارد. خوشبختانه و به لطف خداوند نتایج خوبی نیز کسب کرده‌ایم.» منصوریان به تمجید از حریفش پرسپولیس می‌پردازد:« کیفیت تیم پرسپولیس نیاز به تعریف ما ندارد و اگر این تیم بسیار خوب، منظم و باکیفیت نبود، در فصول اخیر و در رقابت‌های آسیایی نتایج خوبی نمی‌گرفت و نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نمی‌شد. تمام بازیکنان ذوب‌آهن می‌دانند که کار سختی برابر این تیم دارند. با این وجود نباید فراموش کرد که ذوب‌آهن هم تیمی است که همواره با قدرت برابر حریفان ظاهر شده و از نظر کلاس حرفه‌ای در سطح ایران و آسیا بسیار خوشنام است. تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم بازی خوبی برگزار کنیم، برابر پرسپولیس بهترین نتیجه را کسب کنیم و البته نشان دهیم که یک تیم قدرتمند هستیم.» منصوریان اشاره ای به غایبان تیمش داشت:« محمدرضا عباسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی نیز که از قبل مصدوم هستند. بقیه بازیکنان در فرم خوب خودشان هستند و علیرغم فشردگی بازی‌ها، به دلیل ریکاوری، تمرینات مناسب و تمرکز بالا وضعیت خوبی دارند.»

احتمالا در بازی ذوب با پرسپولیس هواداران سپاهان هم از ذوبی ها حمایت خواهند کرد. منصوریان در این باره حرف هایی دارد:« زمانی که در تیم‌های پایتخت حضور داشتم، هر وقت به بازی‌های مهم برابر سپاهان و ذوب‌آهن می‌رسیدیم شاهد بودم که هواداران این دو تیم به حمایت از هم می‌آمدند. اگر با سپاهان بازی داشتیم هواداران ذوب‌آهن نیز به ورزشگاه می‌آمدند و اگر باید برابر سپاهان قرار می‌گرفتیم، ذوب‌آهنی‌ها نیز برای تشویق سپاهان در ورزشگاه حضور پیدا می‌کردند. این بازی مصاف بسیار مهمی برای فوتبال اصفهان است و هر کس برای حمایت از ذوب‌آهن به ورزشگاه فولادشهر بیاید، برای نام اصفهان به استادیوم آمده است. ما حافظ منافع خودمان و امانتدار پرچم سبزقبای ذوب‌آهن هستیم. بر خلاف تهران که تماشاگران در روزهای سخت با هم یکی نیستند، اصفهانی‌ها در روزهای سخت و در مواجهه با تیم‌های تهرانی بسیار با هم اتحاد دارند. درهرحال بازی سختی است و پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و برای قهرمانی می‌جنگد. پرسپولیس حریف سرسختی است، چون عنوان قهرمانی لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا را یدک می‌کشد و امسال هم برای دفاع از عنوان خود تلاش می‌کند.»

منصوریان تاکید که ذوب آهن با شرایط خاص و ویژه ای گام به رقابت با پرسپولیس بگذارد:« ذوب‌آهن به عنوان یکی از شایسته‌ترین نماینده‌های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا پا به میدان می‌گذارد. ما برای ایستادن در جایگاه ششمی جدول می‌جنگیم و باید شخصیت و شأن باشگاه ذوب‌آهن را حفظ کنیم. با توجه به اینکه در نیم‌فصل نخست نتایج خوبی کسب نکردیم، قرار گرفتن در رده ششم نشان می‌دهد که روند خوبی را طی کرده‌ایم. تاکید می‌کنم که بازیکنان به هیچ وجه انگیزه خود را در لیگ برتر از دست نداده‌اند و کاملاً آماده بازی با پرسپولیس هستیم. به همان اندازه که لیگ قهرمانان آسیا را جدی می‌گیریم، شأن و منزلت باشگاه ذوب‌آهن در لیگ برتر را هم در نظر گرفته‌ایم.»

منصوریان ادعا کرده که حتی نیمکت نشین ها وتعویض های احتمالی پرسپولیس را هم آنالیز کرده:« حتی نیمکت‌نشینان و تعویض‌های احتمالی این تیم و نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم این تیم از چه نقاطی گل می‌زند و گل می‌خورد. دیدار فردا می‌تواند بازی بسیار خوبی برای ما و نقطه عطفی برای بازیکنان جوان ما باشد تا در میدانی بزرگ عرض‌اندام کنند. امیدوارم با کمک خداوند بتوانیم بهترین کیفیت خود را نشان دهیم و این قول را به هواداران فوتبال اصفهان به خصوص ذوب‌آهن می‌دهیم که با تمام وجود برای پیراهن سبز ذوب‌آهن می‌جنگیم و یک سانتیمتر هم عقب‌نشینی نمی‌کنیم. امیدوارم در یک بازی جوانمردانه و خوب کیفیت خود را نشان دهیم.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر