فوتبال ایران / شناسه خبر: 97112 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 17:31
|

امتیازهای حیاتی که منصوریان از برانکو گرفت

مربی جوان ذوب آهن گرچه برای موفقیت تیم خودش تلاش می‌کند اما پیروزی او در این بازی، بهترین هدیه برای آبی پوشان تهران، پرشورهای تبریز، طلایی پوشان زاینده رود و پدیده ای به نام پدیده مشهد خواهد بود.

امتیازهای حیاتی که منصوریان از برانکو گرفت

علیرضا منصوریان یکی از سه مربی لیگ برتری است که دو بار توانسته برانکو را شکست دهد. برد اول همراه با نفت تهران در مقابل انبوه تماشاگران پرسپولیس در آزادی که مانع از قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر پانزدهم شد و بهترین فرصت برای قهرمانی را به تیم محبوبش، یعنی استقلال، هدیه کرد. هرچند آبی پوشان هم نتوانستند از این فرصت طلایی استفاده کنند. دومین برد منصوریان هم در اواخر همان سال 1395 در دربی تهران حاصل شد که در یک نیمه توانست سه بار دروازه تیمی را باز کند که هفته های طولانی دروازه اش را بسته نگه داشته بود.

در دور رفت فصل جاری لیگ برتر که منصوریان به تازگی هدایت اصفهانی ها را بر عهده گرفته بود، پرسپولیس برانکو پس از چهار بازی، سرانجام موفق شد علیرضا منصوریان را مغلوب کند. در ششمین مصاف منصوریان با برانکو، مربی جوان ذوب آهن گرچه برای موفقیت تیم خودش تلاش می‌کند اما پیروزی او در این بازی، بهترین هدیه برای آبی پوشان تهران، پرشورهای تبریز، طلایی پوشان زاینده رود و پدیده ای به نام پدیده مشهد خواهد بود.

 

 

160 – 2

 

captcha
تازه ها
بیشتر