فوتبال ایران / شناسه خبر: 97074 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 12:20
|

برنامه‌ی پرسپولیس: ۵ بازی و ۴ سفر در ماراتن ۱۹ روزه

با وجود فاصله کم مسابقات، فقط بازی با سپاهان در تهران است و شاگردان ایوانکوویچ در چهار بازی دیگر میهمان هستند. پرسپولیس در این 19 روز علاوه بر 5 بازی، باید به اصفهان، امارات، تبریز و تاشکند هم بروند.

برنامه‌ی پرسپولیس: 5 بازی و 4 سفر در ماراتن 19 روزه

 

یکی از سنگین‌ترین و فشرده‌ترین مقطع از بازی‌های پرسپولیس در روزهای آینده پیش‌روی قرمزها قرار می‌گیرد. مقطعی که پرسپولیس در زمانی 19 روزه به طور میانگین در فاصله کمتر از هر چهار روز به میدان خواهد رفت و دو سفر خارجی و داخلی هم خواهد داشت.

تیم برانکو از روز چهارشنبه 28 فروردین که در اصفهان به دیدار ذوب‌آهن خواهد رفت تا 16 اردیبهشت که در تاشکند مقابل پاختاکور قرار می‌گیرد، ظرف 19 روز پنج بازی حساس و سنگین را انجام می‌دهد که به ترتیب برابر ذوب‌آهن، الاهلی عربستان، سپاهان، تراکتورسازی و پاختاکور خواهد بود.

از دشواری‌های این مقطع بازی‌ها این است که با وجود فاصله کم مسابقات، فقط بازی با سپاهان در تهران خواهد بود و شاگردان ایوانکوویچ در چهار بازی دیگر میهمان هستند. پرسپولیس در این 19 روز علاوه بر 5 بازی، باید به اصفهان، امارات، تبریز و تاشکند هم سفر کند.

نکته دیگر اینکه پرسپولیس قبل از هر دو بازی آسیایی خارج از خانه‌ی خود، در لیگ برتر هم بیرون از خانه بازی خواهد کرد و ریکاوری پس از هر بازی باید در چنین شرایط انجام شود.

 

11 – 180

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر