ورزش جهان / شناسه خبر: 97071 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 04:29
|

زیدان: انگیزه نداریم/ فصل بعد بهتر می‌شویم

سرمربی رئال نبود انگیزه در بین بازیکنانش را مهمترین عامل کسب نتایج نه چندان خوب در هفته‌های اخیر می‌داند اما قول داده که فصل بعد رئال دیگری را خواهیم دید.

زیدان: انگیزه نداریم/ فصل بعد بهتر می‌شویم

رئال در زمین لگانس با گل بن‌زما توانست شکست را جبران کرده و با یک امتیاز به مادرید برگردد. آنها به خوبی می‌دانند که رسیدن به رتبه دوم کار چندان آسانی نیست و سومی آنها نیز تهدید نمی‌شود.

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت: از نیمه اول راضی نبودم ولی در نیمه دوم بهتر کار کردیم و چیز بیشتری نمی توان گفت. قطعا می توانیم بهتر از این کار کنیم. حس من پس از بازی نه خوب است و نه بد؛ چرا که در هر صورت برابر تیمی بازی داشتیم که در این فصل فوق العاده کار کرده و در زمین خود به سختی امتیاز از دست داده است.

سرمربی رئال ادامه داد: می دانیم که فصل جاری به جایی نخواهیم رسید و به همین دلیل ایجاد انگیزه در تیم دشوار است. یک هفته فرصت برای استراحت و تمرین داشتیم ولی در نهایت شب خوبی را پشت سر نگذاشتیم. حالا شش بازی دیگر باقی مانده و باید سعی کنیم در بازی بعدی و تا پایان فصل، عملکردی بهتر داشته باشیم.

زیدان در مورد صحبت بین دو نیمه با بازیکنان گفت: مثل همیشه با بازیکنان صحبت کردم ولی در نهایت آنها هستند که وارد زمین می شوند. دیدید که نیمه دوم بهتر شدیم؛ برعکس نیمه اول که خیلی کند بودیم و حریف را دچار دردسر نکردیم.

زیزو در پایان صحبت هایش اضافه کرد: فصل بعد مسلما رئال دیگری را خواهید دید و بهتر از اینها بازی خواهیم کرد. امروز برای رهایی از شکست به خوبی تلاش کردیم و این نشانه خوبی است. حالا باید کمی استراحت کرده و سپس به بازی بعدی برابر بیلبائو فکر کنیم.

captcha
تازه ها
بیشتر