ورزش جهان / شناسه خبر: 97069 / تاریخ انتشار : 1398/1/27 02:30
|

سولشر: خوب باشیم صعود می‌کنیم/ تمام تمرکزمان روی بارسا است

سرمربی یونایتد با نگاهی مثبت به دیدار فردا شب با بارسا نگاه می‌کند و می‌گوید بازیکنانش برای این دیدار کاملا آماده‌اند.

سولشر: خوب باشیم صعود می‌کنیم/ تمام تمرکزمان روی بارسا است

سرمربی یونایتد با نگاهی مثبت به دیدار فردا شب با بارسا نگاه می‌کند و می‌گوید بازیکنانش برای این دیدار کاملا آماده‌اند.

اوله‌گنار سولشر درباره دیدار برگشت مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان گفت: خاطره بازی مرحله قبل مقابل پاری سن ژرمن به ما کمک خواهد کرد، اما بارسلونا در استادیوم نیوکمپ حریفی دشوار به شمار می آید. ما می دانیم که از نظر مالکیت توپ باید نسبت به بازی رفت نمایش بهتری ارائه دهیم، زیرا اگر توپ در اختیار بازیکنانی چون لیونل مسی، لوییس سوارز یا فیلیپه کوتینیو قرار بگیرد شما مجازات خواهید شد. تمام تمرکز ما باید روی دیدار فردا شب باشد و در این مقطع نمی توان خیلی به آینده فکر کرد. از نظر من در فوتبال شما به هر چه که لایقش باشید می رسید و ما اگر نمایش خوبی داشته باشیم می توانیم صعود کنیم. من انتظار دارم بازیکنانم آماده این دیدار بوده و نهایت تلاش خود را ارائه دهند.

وی ادامه داد: من فقط یک بار و در فینال 1999 در استادیوم نوکمپ بازی کرده ام و این دیدار برای من پر از احساس و خاطره است. یک بار در سال 2016 به همراه فرزندم و یک بار نیز 10 روز قبل برای تماشای بازی بارسلونا برابر اتلتیکومادرید به استادیوم نیوکمپ سفر کرده بودم.

بیشتر بخوانید:

او درباره شرایط مصدومیت الکسیس سانچز گفت: او به این دیدار خواهد رسید و بازی برابر بارسلونا شب بزرگی برای او در مسیر اثبات توانایی هایش محسوب می شود زیرا سانچز تا اینجا فصل خوبی را سپری نکرده است.

این مربی نروژی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اخبار جدایی پل پوگبا افزود: شرایط پوگبا بسیار خوب بوده و تمرکز او روی بازی فردا است و من شک ندارم وی بهترین نمایش خود را برای منچستریونایتد ارائه خواهد داد.

سولشر به شایعات جذب فیلیپه کوتینیو در فصل بعد نیز اینگونه پاسخ داد: کوتینیو در حال حاضر بازیکن بارسلوناست، همین.

---

 

captcha
تازه ها
بیشتر