ورزش جهان / شناسه خبر: 97061 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 21:08
|

والورده: صعودمان تضمین شده نیست/ انتظار یک بازی هجومی از یونایتد را داریم

سرمربی بارسا معتقد است با وجود برتری در دیدار رفت در زمین یونایتد، هنوز صعود تیمش به نیمه نهایی قطعی نیست.

والورده: صعودمان تضمین شده نیست/ انتظار یک بازی هجومی از یونایتد را داریم

برتری خفیف بارسا در دیدار رفت برابر یونایتد باعث شده تا شانس بیشتری برای صعود داشته باشند اما شیاطین سرخ در پاریس نشان دادند که قادر به جبران شکست خانگی هستند و ارنستو والورده به خوبی از این موضوع آگاه است.

او در نشست خبری بازی با یونایتد گفت: انتظار یک بازی هجومی از یونایتد را دارم. البته نمی دانم برنامه دقیق این تیم چه خواهد بود ولی عملکرد آنها در بازی های خارج از خانه این فصل لیگ قهرمانان، می تواند مرجع خوبی باشد. یونایتد از 4 بازی خارج از خانه در سه بازی پیروز شده؛ از جمله برابر یوونتوس و پی اس جی. هر تیمی روی برنامه های تاکتیکی خود تکیه می کند و سعی در تحمیل ایده هایش بر حریف دارد. یونایتد نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها به خصوص در دقایق پایانی تیم خطرناکی هستند و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارند. یونایتد 20 سال پیش در نوکمپ و در دو دقیقه پایانی بایرن را شکست داد و فاتح لیگ قهرمانان شد. بیشتر ترس من از روح تیمی یونایتد است و از قدرت و سرعت بازیکنان این تیم.

سرمربی بارسا ادامه داد: نتیجه بازی رفت، تضمینی برای صعود ما نیست. هدف ما این است که یونایتد فردا به گل نرسد و اینکه برنامه های مان را در زمین به درستی پیدا کنیم. مثل همیشه مالکیت توپ و میدان را می خواهیم و ایده ما پیروزی است.

والورده درباره وضعیت عثمان دمبله افزود: این امکان وجود دارد که او از ابتدا به میدان برود. شاید هم نه. برابر اوئسکا 60 دقیقه در میدان بود و الان شرایط بهتری هم دارد. ایده اصلی این است که برای بازی فردا در دسترس باشد.

captcha
تازه ها
بیشتر