فوتبال ایران / شناسه خبر: 97049 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 18:01
|
ذوب‌آهن در فولادشهر میزبان می‌شود یا نقش جهان

سرگردانی پرسپولیس در اصفهان

محسن خلیلی می‌گوید: «در تماسی از هیأت فوتبال اصفهان به ما گفتند که در ورزشگاه فولادشهر کارهای عمرانی انجام می‌شود و قرار است درنهایت به ما خبر بدهند که این بازی در فولاد شهر انجام می‌شود یا نقش جهان.»

سرگردانی پرسپولیس در اصفهان

اعلام خبر برگزاری بازی ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس در ورزشگاه نقش‌ جهان، می‌رفت تا در هفته‌های پایانی لیگ به یک جنجال اساسی تبدیل شود اما خیلی زود از سوی هیأت فوتبال استان اصفهان تکذیب شد.

ماجرا از این قرار بود که به گفته محسن خلیلی، یکشنبه شب طی تماسی به پرسپولیسی‌ها اطلاع داده شده که به دلیل کارهای عمرانی احتمال دارد بازی در ورزشگاه فولادشهر برگزار نشود. محسن خلیلی درباره این تماس می‌گوید: «از هیأت فوتبال اصفهان با ما تماس گرفتند و گفتند که در ورزشگاه فولادشهر کارهای عمرانی و نصب سکو انجام می‌شود و قرار است درنهایت به ما خبر بدهند که این بازی در فولاد شهر انجام می‌شود یا نقش جهان. البته قرار است شورای تأمین شهر اصفهان در این خصوص تصمیم‌گیری کند و هیأت فوتبال یا فدراسیون فوتبال در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیستند.»

اعلام این خبر و احتمال برگزاری بازی ذوب آهن در نقش جهان در شرایطی که ذوب‌آهن همه بازی‌هایش را در سال‌های اخیر در فولادشهر برگزار کرده، باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های مختلف شد. علاوه بر بحث کارهای عمرانی اما گفته می‌شود شورای تأمین استان اصفهان به دلیل حساسیت دیدار شاگردان علیرضا منصوریان و برانکو ایوانکوویچ، احتمال دارد مصوب برگزاری بازی در فولادشهر را صادر نکند.

همچنین شنیده می شود مسئولان استان اصفهان قصد دارند از طریق برگزاری دیدار ذوب آهن- پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان زمینه را برای حمایت هواداران سپاهان از ذوبی‌ها فراهم کنند تا تیم علی منصور با برتری در این بازی بتواند به زردپوشان اصفهانی برای برگشت به کورس صدرنشینی کمک کند.

این موضوع واکنش منفی برخی هواداران سپاهان در فضای مجازی را در برداشته و آنها حاضر نیستند رقیب سنتی شان در ورزشگاه اختصاصی سپاهان مقابل پرسپولیس به میدان برود. ضمن اینکه مسئولان باشگاه ذوب آهن هم با توجه به آشنا نبودن بازیکنان این تیم به زمین ورزشگاه نقش جهان مخالف برگزاری این بازی در ورزشگاه مذکور بودن و چنین موضوعی را به سود پرسپولیس می دانند.

سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ، هر تصمیمی در این رابطه را برعهده شورای تأمین استان دانسته است: «منتظر اعلام نظر شورای تامین استان اصفهان هستیم و هر تصمیمی گرفته شود تابع آن خواهیم بود. حتی با تصمیم شورای تامین احتمال دارد این بازی در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود.»

این اما در حالی است که دادخواه، دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان ساعتی بعد از مصاحبه فتاحی اعلام کرد که: «جلسه تصمیم گیری درباره ورزشگاه محل برگزاری بازی ذوب‌آهن – پرسپولیس امروز برگزار شد. بر این اساس، ورزشگاه میزبان این دیدار، قطعاً نقش جهان نخواهد بود.»

آیا به طور قطعی بازی در فولادشهر برگزار خواهد شد؟ فتاحی در پاسخ به این سوال می‌گوید: «فعلاً مسئولان وضعیت ورزشگاه فولادشهر را بررسی می‌کنند تا ببینیم چه می‌شود. احتمال اینکه بازی در فولادشهر برگزار نشود، خیلی کم است.»

به هرحال این سردرگمی پرسپولیسی‌ها را در فاصله یکی، دو روز تا برگزاری مسابقه روی این بازی تأثیرگذار خواهد بود. هرچند خلیلی به عنوان سرپرست پرسپولیس در این رابطه توضیح می‌دهد: « با مشورتی که با کادر فنی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که فرقی نمی‌کند که در چه زمینی بازی کنیم، چرا که تیمی که به دنبال قهرمانی است، برایش فرقی نمی‌کند کجا و در چه زمینی به میدان می‌رود بلکه ما در هر بازی برای گرفتن سه امتیاز به زمین می‌رویم.»

 

 

2 - 500

 

captcha
تازه ها
بیشتر