فوتبال ایران / شناسه خبر: 97043 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 17:29
|
هر مربی دیگری هم جای کی‌روش بود به جام جهانی می‌رفتیم

عضو کمیته فنی فدراسیون: مربی خارجی به مشکل می‌خورد

مربیان خارجی به دلیل عدم آشنایی با زبان فارسی همیشه برای حضور در ایران مشکل دارند. به جز 8 سالی که با کی‌روش کار کردیم و تقریبا نتیجه گرفتیم در اکثر موارد دچار مشکل شدیم.

هر مربی دیگری هم جای کی‌روش بود به جام جهانی می‌رفتیم

حسین کلانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره شایعه حضور کلینزمن در تیم ملی گفت:«حقیقت ماجرا این است که در چند وقت اخیر جلسه‌ای برگزار نشده که در آن شرکت کنم و در مورد حضور این مربی هم چیزی به ما نگفته اند.کلینزمن بازیکن قدیمی تیم ملی آلمان و سرمربی این تیم بوده و در تیم ملی آمریکا هم مربیگری کرده و تجربیات خوبی دارد ولی مدت‌ها است از او خبری نیست و خبری در مورد حضور وی در تیم های ملی نشنیده‌ام.»

کلانی در خصوص اینکه حضور نفراتی مثل کلینزمن آیا می‌تواند به تیم ملی کمک کند یا خیر گفت:«مربیان خارجی به دلیل عدم آشنایی با زبان فارسی همیشه برای حضور در ایران مشکل دارند. به جز 8 سالی که با کی‌روش کار کردیم و تقریبا نتیجه گرفتیم در اکثر موارد دچار مشکل شدیم. تیم ملی ما دو بار توسط کی‌روش به جام جهانی رفته اما شاید با هر مربی دیگری هم بودیم به جام جهانی می‌رفتیم.»

او ادامه داد:«نظر من این است که مربیان ایرانی بهتر می‌توانند در تیم ملی کار کنند چون مربی خارجی در وهله اول باید پیچ و خم‌های فرهنگی را طی کند و مشکل ارتباطات خواهد داشت.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر