ورزش جهان / شناسه خبر: 97011 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 02:46
|

تلاش یونایتد برای خرید اریکسن

منچستریونایتد در تابستان پیش رو برای به خدمت گرفتن ستاره دانمارکی تاتنهام دست به کار می‌شود.

تلاش یونایتد برای خرید اریکسن

نشریه انگلیسی «میرر» با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه منچستریونایتد بنا به درخواست اوله‌گنار سولشر به دنبال به خدمت گرفتن کریستین اریکسن است و حتی حاضر است دستمزدی سه برابر چیزی که این بازیکن در حال حاضر از تاتنهام دریافت می‌کند به وی پیشنهاد بدهد.

باشگاه منچستریونایتد در حالی هافبک دانمارکی را جزو اولویت‌های خود در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی قرار داده که برای جذب وی کار سختی در پیش دارد، چرا که باشگاه رئال مادرید نیز وضعیت اریکسن را از نزدیک زیرنظر دارد.

محتمل بودن جدایی آندر هررا و خوان ماتا که قراردادشان با باشگاه منچستریونایتد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، سرمربی نروژی شیاطین سرخ را وادار می‌کند تا پیش از هر چیزی به فکر تقویت خط میانی تیمش بیفتد. از دکلان رایس، هافبک 21 ساله وستهام نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های مدنظر منچستری‌ها یاد شده است.

اریکسن 27 ساله که تا پایان ماه ژوئن 2020 با تاتنهام قرارداد دارد، هنوز نسبت به تمدید قراردادش با این باشگاه انگلیسی ابراز تمایل نکرده است و به نظر می‌رسد ناکامی در کسب جام، این بازیکن دانمارکی را به جدایی از جمع اسپرزها ترغیب کرده است.

اریکسن که در سال 2013 از آژاکس به تاتنهام پیوست، تا کنون در 266 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته و 64 گل نیز به ثمر رسانده است.

captcha
تازه ها
بیشتر