فوتبال ایران / شناسه خبر: 96969 / تاریخ انتشار : 1398/1/25 16:48
|
گلزنی طارمی و ابراهیمی از روی نقطه پنالتی

بسته خبری لژیونرها/دبل رضاییان در هفته آخر

در تقابل رضاییان و طارمی بازیکن مدافع دو گل زد هر چند طارمی هم با یک پنالتی تکرار شده موفق به گلزنی شد.

فرشاد با اشلانسک سیزدهم شد

شنبه شب تیم اشلانسک وروتسواو در بازی خانگی مقابل گورنیک زابژه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد که فرشاد احمدزاده در آخرین بازی تیمش از ابتدا به میدان رفت و در دقیقه 82 جای خود را به موسوندا داد.در جدول رده‌بندی پایانی اکسترا کلاسای لهستان اشلانسک وروتسواو با 31 امتیاز رده سیزدهم را کسب کرد.

پنالتی یک امتیازی ابراهیمی

شنبه شب رویارویی الاهلی و الخور در هفته پایانی لیگ ستارگان قطر با تساوی یک - یک به پایان رسید. ابتدا بزرا در دقیقه 22 از روی نقطه پنالتی برای الخور گل زد و گل تساوی‌بخش الاهلی نیز توسط امید ابراهیمی در دقیقه 31 از روی نقطه پنالتی حاصل شد. الاهلی در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر رتبه پنجم را با 34 امتیاز به دست آورد.

شکست گروژنی با میلاد

در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر روسیه شنبه شب تیم احمد گروژنی از لوکوموتیو مسکو میزبانی کرد و با شکست 3 بر یک مواجه شد. میلاد محمدی که در ترکیب اصلی تیم احمد گروژنی قرار داشت از دقیقه 70 با ترک زمین بازی جای خود را به اودیسه روشی، مهاجم اهل آلبانی داد.

خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان با مشارکت کاربرانش به میلاد محمدی نمره فنی متوسط 6 را اختصاص داد.

احمد گروژنی با 30 امتیاز در رده دهم جدول 16 تیمی لیگ برتر روسیه قرار دارد.

دبل رامین مقابل پنالتی طارمی

در چارچوب هفته پایانی فصل 2019 - 2018 لیگ ستارگان قطر امشب (شنبه) الشحانیه با نتیجه 3 بر یک از سد الغرافه گذشت. دو گل الشحانیه را رامین رضاییان زد و تنها گل غارفه با پنالتی طارمی به دست آمد.جالب اینکه طارمی ابتدا این پنالتی را از دست داد اما داور با ویدئوچک رای به تکرار آن داد.در این لحظه رضاییان به سمت دروازه بان تیمش رفت تا را راهنمایی کند اما طارمی در ضربه دوم گلر الشحانیه را فریب داد.

در دیگر بازی العربی که مرتضی پورعلی‌گنجی را در ترکیب خود داشت مقابل الدحیل شکست 3 بر صفر را پذیرا شد. در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر تیم‌های العربی (30 امتیاز)، الشحانیه (27 امتیاز) و الغرافه (26 امتیاز) به ترتیب رتبه‌های ششم، هفتم و هشتم را به خود اختصاص دادند.

3-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر