فوتبال ایران / شناسه خبر: 96965 / تاریخ انتشار : 1398/1/25 16:24
|
در انتخاب زنیت جنبه مالی وجود نداشت

آزمون: به رکوردها فکر نمی کنم

در انتخاب تیم جدید هیچ جنبه مالی وجود ندارد. پیش از این نیز هرگز جنبه مالی را در اولویت قرار ندادم و مهمترین مساله افزایش مهارت‌ها و کسب افتخارات بزرگ است.

در انتخاب زنیت جنبه مالی وجود نداشت

خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه گفت‌وگویی از سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ منتشر کرده است .در سوال اول وقتی از سردار پرسیده شده  شما 7 گل در 6 بازی زنیت سن‌پترزبورگ زدید و رکورد جدیدی در این تیم به ثبت رساندید. آزمون جواب داده:«در واقع من به رکوردها فکر نمی‌کنم. گلزنی وظیفه اصلی یک مهاجم است و باید تاکید کنم این عملکرد خوب مهاجم دستاورد خوب یک مجموعه تیمی به حساب می‌آید.»

خبرنگار چمپیونات پرسیده: فعالیت‌های شما در روسیه ارتباط مستقیمی با قربان بردیف (سرمربی ترکمنستانی روبین‌کازان) دارد. اگر روبین‌کازان مشکل مالی نداشت باز هم به زنیت سن‌پترزبورگ می‌آمدید؟ و آزمون جواب داده:«در انتخاب تیم جدید هیچ جنبه مالی وجود ندارد. پیش از این نیز هرگز جنبه مالی را در اولویت قرار ندادم و مهمترین مساله افزایش مهارت‌ها و کسب افتخارات بزرگ است. هر چند انتقال من برای روبین‌کازان از نظر مالی خوب بود اما به هر حال احتمال زیادی برای جدایی من وجود داشت.»

آزمون  که در این مصاحبه باز هم از قربان بردیف  تعریف کرده و خصایلش را برشمرده درباره آخرین مکالمه اش با او گفته:«در شرایط کاملا دوستانه‌ای صحبت کردیم. قربان بردیف چند توصیه به من درباره نحوه رفتار و بازی‌ام در زنیت کرد. آنها را به خاطر سپردم. وقتی قربان بردیف برای اولین‌بار با من دیدار کرد خیلی جوان بودم و فکر نمی‌کردم بتوانم در لیگ برتر روسیه بازی کنم. او مرا باور داشت و در قامت مربی برای من سخت کار کرد. در آغاز یک فرصت استثنایی برای من بود و برای پاسخ دادن به حمایت بردیف سخت تلاش کردم. تمرکزم روی فوتبال بود و قربان بردیف برای من فقط یک مربی نبود. او یکی از بهترین نزدیکانم است و خداحافظی با او آسان نبود.»

سر دار درباره بازگشتش به تیم ملی هم گفته:«بارها با سرمربی صحبت کردم و او مرا برای بازگشت متقاعد کرد. سپس وقتی دیدم شرایط تغییر کرد بازگشتم.»

3-300

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر