ورزش جهان / شناسه خبر: 96933 / تاریخ انتشار : 1398/1/25 00:47
|

والورده: از این تساوی راضی‌ام

سرمربی بارسا با اشاره به اینکه ترکیب تیمش برابر هوئسکا تغییرات زیادی کرده بود از کسب تساوی در این دیدار ابراز رضایت کرد.

والورده: از این تساوی راضی‌ام

سرمربی بارسا با اشاره به اینکه ترکیب تیمش برابر هوئسکا تغییرات زیادی کرده بود از کسب تساوی در این دیدار ابراز رضایت کرد. بارسا در مصاف با هوئسکا به نفراتی چون مسی، سوارز، پیکه و راکیتیچ استراحت داده بود و در نهایت در این دیدار به تساوی بدون گل رسید.

ارنستو والورده در پایان بازی گفت:« تغییرات زیادی در ترکیب داشتیم و برخی حتی اولین بازی خودشان در لالیگا را انجام می دادند. از نتیجه پایانی راضی هستم؛ هرچند در فاز حمله می توانستیم کارهای بهتری هم انجام دهیم. در مجموع شرایط ساده نبود چون در ترکیب ما بازیکنانی بودند که تجربه اندکی داشتند ولی چاره ای نداشتم و باید دست به تغییرات می زدم. نمی خواستم به آلبا و سمدو در این بازی میدان دهم ولی هرچه از بازی می گذشت، در کناره ها مشکلات مان عیان تر می شد و در نهایت مجبور به تعویض کردن شدم.

وی ادامه داد: در ابتدای بازی مشکلاتی داشتیم ولی رفته رفته بر بازی مسلط شدیم. امروز تودیبو هم اولین بازی خود را انجام می داد و نیز ریکی پویج و موسی واگه. هر سه با گذشت زمان بهتر و بهتر شدند و از آنها رضایت دارم. موقعیت هایی داشتیم و حریف هم برای بقا می جنگید و تلاش زیادی برای گلزنی داشت. در مجموع و با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب، نمی توانم از نتیجه پایانی ناراضی باشم. شرایط به گونه ای بود که باید از تساوی راضی باشیم.

captcha
تازه ها
بیشتر