ورزش جهان / شناسه خبر: 96931 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 23:05
|

آلگری: می‌خواستیم همین امروز قهرمان شویم

سرمربی یووه پس از شکست تیمش برابر اسپال، از اینکه تیمش نتوانسته داستان قهرمانی خود در این فصل را نهایی کند ابراز ناراحتی کرد.

آلگری: می‌خواستیم همین امروز قهرمان شویم

سرمربی یووه پس از شکست تیمش برابر اسپال، از اینکه تیمش نتوانسته داستان قهرمانی خود در این فصل را نهایی کند ابراز ناراحتی کرد. شاگردان او در حالیکه تنها یک امتیاز برای قطعی کردن قهرمانی خود می‌خواستند برابر اسپال 2 بر یک باختند.

ماسیمیلیانو آلگری پس از بازی گفت: بازیکنان جوانی در ترکیب داشتیم و همگی خوب بازی کردند اما گل دوم اسپال تنها به دلیل بی تجربگی تیم بود. در نیمه دوم واکنش خوبی نشان دادیم اما نتوانستیم به مسیر خود ادامه دهیم. تمایل ما این بود که داستان قهرمانی یوونتوس همین امروز تمام شود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. این شکست برای یوونتوس ناامید کننده بود اما تجربه خوبی برای بازیکنان جوان محسوب می شود.در مورد شرایط داگلاس کاستا و جورجو کیه لینی هنوز اطمینان نداریم و فکر می کنم فردا موقعیت آنها در مورد بازی مقابل آژاکس مشخص می شود. یوونتوس برای بازی برابر آژاکس به همه بازیکنان خود نیاز دارد زیرا این دیدار ممکن است به وقت های اضافه کشیده شود و ما باید همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشیم.

وی ادامه داد: در یک باشگاه بزرگ، شما باید هر روز مبارزه کنید تا فضای مناسبی در تیم داشته باشید و من از آنچه که امروز انجام دادیم بسیار خوشحالم. این یک نشانه خوب برای بازی سه شنبه است و ما باید آماده دیدار مقابل آژاکس باشیم.

captcha
تازه ها
بیشتر