ورزش ایران / شناسه خبر: 96902 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 16:32
|

برادران عالمیان در تلاش هستند با هم در یک تیم آلمانی حضور داشته و تمرینات خود را آنجا دنبال کنند.

زمانی که نیما برای ادامه فعالیتش به تیمی فرانسوی ملحق شد، شرایط نوشاد، برادر بزرگترش بهم ریخت؛ چراکه او حریف تمرینی‌اش را از دست داد. همین موضوع انگیزه‌ای شد برای نوشاد تا مقدمات رفتنش به کشور دیگری را فراهم کند. در همین راستا شنیده می‌شود که دو برادر به دنبال این هستند که شرایط حضور خود را در آلمان مهیا کنند و با عضویت در تیمی آلمانی، خود را برای انتخابی المپیک آماده کنند.

لطف الله نسبی، مربی تیم ملی پینگ پنگ در این رابطه می گوید:« با نیما صحبت کردم. او دنبال این است که در یک تیم باشگاهی در آلمان بازی کند چون آلمان کمپ خوبی هم دارد و می‌تواند تمریناتش را آنجا پیگیری کند و پیگیر است دو برادر با هم باشند.»

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش در ارتباط با در پیش بودن مسابقات قهرمانی جهان می‌گوید:« شنبه هفته آینده به مجارستان می‌رویم. پیش از مسابقات جهانی، ۴-۵ روز اردوی مشترک با تیم بلژیک، کره شمالی و مجارستان داریم و بعد هم در مسابقات قهرمانی جهان حاضر می شویم. نیما و نوشاد دوسال گذشته در مسابقات جهانی خوب بازی کردند و تا ۶۴ نفر بالا رفتند و امسال هم امیدوارم جلوتر بروند چون نسبت به دو سال گذشته رنکینگ بهتری دارند. البته میعاد لطفی و امیر حسین هدایی هم با اینکه جوان هستند اما انگیزه بالایی دارند.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر