تراکتورسازی / شناسه خبر: 96896 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 15:34
|
سهم ویژه‌ی مدافع تراکتورسازی در شکست مقابل سپیدرود

فروزان، سیبل طیبی

محمد طیبی روی گل‌های دوم و سوم سپیدرود، نقش ویژه‌ای داشت و مقابل بازیکنان حریف مبتدیانه ظاهر شد.اگر بعد از این بازی حکم اخراج مقابل فروزان قرار گرفته، محمد طیبی هم می‌تواند توسط این باشگاه جریمه شود.

کسی اشتباه‌های طیبی را ندید؟

اشتباه‌های عجیب محسن فروزان مقابل سپیدرود و اخراج او از تراکتورسازی، یکی از سوژه‌های اصلی فوتبال ایران در یکی دو روز گذشته بوده. دروازه‌بانی که حدود 600 دقیقه دروازه ی تراکتورسازی را بسته نگه داشته بود، به دلیل دو اشتباه مرگبار از تراکتورسازی اخراج شد تا موقعیت برای بازگشت محمدرضا اخباری به دروازه‌ی این تیم پرطرفدار فراهم شود.

در اینکه محسن فروزان یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های عمر فوتبال خود را پشت سر گذاشت هیچ شکی نیست. او در روزهایی این اشتباه‌های عجیب را مرتکب شد که تراکتورسازی در کورس قهرمانی قرار دارد. شاید اگر شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر عادی بود و این تیم در میانه‌های جدول حضور داشت و یا او جانشینی در قواره‌های اخباری نداشت، عملکرد ضعیفش اینقدر به چشم نمی‌آمد.

---

محسن فروزان با این عملکرد دلیل اصلی شکست تراکتورسازی در رشت و مقابل سپیدرود بود اما با تماشای بازی می‌توان بازیکنان دیگری را هم مقصر داشت. به عنوان نمونه بازیکنی چون محمد طیبی که روی گل‌های دوم و سوم سپیدرود، نقش ویژه‌ای داشت و مقابل بازیکنان حریف مبتدیانه ظاهر شد. اگر بعد از این بازی حکم اخراج مقابل محسن فروزان قرار گرفته، محمد طیبی هم می‌تواند توسط مسئولان این باشگاه جریمه شود. مدافعی که فصل موفقی را پشت سر گذاشته اما اشتباه‌های او برابر سپیدرود، پشت عملکرد ضعیف فروزان پنهان ماند تا کسی درباره‌ی آنها صحبت نکند و انتقادی انجام ندهد. حتی هواداران تراکتورسازی که محسن فروزان را به سیبل انتقادهای خود تبدیل کرده‌‌اند.  

 

9

captcha
تازه ها
بیشتر