فوتبال ایران / شناسه خبر: 96893 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 14:34
|
هافبک تیم ملی در ترکیب تیم زیر ۲۳ ساله‌های ردینگ

عزت‌اللهی ۴۵ دقیقه بازی کرد

سعید عزت‌اللهی بعد از 6 ماه و 9 روز به مرز آمادگی برگشته و حضور در زمین را تجربه کرده.هافبک تیم ملی جمعه در ترکیب تیم زیر 23 ساله‌های ردینگ قرار گرفت و مقابل استون‌ویلا بازی کرد.

بازگشت عزت‌اللهی بعد از 6 ماه و 9 روز

مدتهاست که سعید عزت‌اللهی را در ترکیب ردینگ نمی‌بینیم. بازیکنی که به خاطر اهمیت جام ملت‌های آسیا و حضور در این تورنمنت زودتر از حد تصور تمرینات خوذد را آغاز کرد و همین باعث شد تا آسیب‌دیدگی او تشدید شود. عزت‌اللهی به همین دلیل چند ماه بیشتر از مدت‌زمان تعیین‌شده دور از فوتبال ماند تا به درمان پای آسیب‌دیده‌اش بپردازد.

آخرین بار سعید عزت‌اللهی، روز 14 مهرماه 1397 برای ردینگ در چمپیونشیپ بازی کرد. از آن تاریخ تا امروز حدود 6 ماه و 9 روز می‌گذرد و البته سعید هم به مرز آمادگی برگشته و حضور در زمین را تجربه کرده.عزت‌‌اللهی جمعه  در ترکیب تیم زیر 23 ساله‌های ردینگ قرار گرفت و مقابل استون‌ویلا بازی کرد.

---

در فوتبال اروپا و بخصوص انگلیس رسم است که بازیکنان بعد از مصدومیت، ابتدا در ترکیب تیم دوم یا زیر 23 ساله‌ها بازی می‌کنند، محک می‌خورند و سپس وارد ترکیب تیم اصلی می‌شوند. سعید عزت‌اللهی در این بازی رسمی تیم زیر 23 ساله‌های ردینگ که در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ توسعه‌ای انگلیس برگزار شد 45 دقیقه در میدان حضور داشت و سپس جای خود را به اتان کولمن داد. ردینگ در این بازی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و صدرنشین گروه دوم این رقابت‌ها شد. این خبر خوبی برای فوتبال ایران است که هافبک کلیدی تیم ملی بعد از حدود 6 ماه به زمین برگشته و برای ردینگ بازی کرده است.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر