ورزش ایران / شناسه خبر: 96884 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 12:55
|

ابراهیمی غایب بزرگ اردوی تیم ملی کشتی آزاد / ماجرای رفتن به کشور دیگر جدی می‌شود؟

اردوی تیم ملی کشتی آزاد در حالی برگزار می شود که یک غایب بزرگ به نام محمد جواد ابراهیمی دارد. کشتی گیر وزن 92 کیلوگرم ظاهرا می خواهد، تهدیدش برای کشتی گرفتن برای کشور دیگری را عملی کند.

محمد جواد ابراهیمی عضو تیم ملی کشتی آزاد که نسبت به تصمیم کادر فنی در انتخاب نشدنش برای مسابقات قهرمانی آسیا معترض بود، از حضور در اردوی تیم ملی سرباز زد.

مدعی وزن ۹۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در تمرینات تیم ملی بعد از معرفی تیم اعزامی به قهرمانی آسیا، غیبت دارد و حالا او غایب بزرگ اردوی تیم ملی نام گرفته است.

کادرفنی تیم ملی علیرضا کریمی را در وزن 92 کیلوگرم به عنوان فرد اعزامی به رقابت‌های پیش روی قهرمانی آسیا انتخاب کرده است. بعد از معرفی این تیم، محمدجواد ابراهیمی اردو را ترک کرد و در دور جدید تمرینات که از 19 فروردین در خانه کشتی آغاز شد، شرکت نکرد درحالیکه به اردوی بعدی نیز دعوت شده بود.

محمد جواد ابراهیمی بعد از این‌که متوجه شد در ترکیب تیم ملی برای حضور در قهرمانی آسیا قرار ندارد، اعلام کرد که قصد دارد از این پس برای کشور دیگری کشتی بگیرد. غیبت او در اردوی تیم ملی حالا این خبر را جدیت بخشیده است.

برادر او هم چند روز پیش در فدرسیون کشتی حاضر شد و در همین باره مذاکره کرد. البته هنوز مشخص نیست که در این نشست با علیرضا رضایی نایب رئیس فدراسیون انجام شد، فقط درباره اعتراض به ترکیب تیم ملی بحث شده یا این‌که درباره گرفتن رضایتنامه و رفتن به کشور دیگر هم مذاکره شده است.

محمد جواد ابراهیمی معتقد است که در شش سال اخیر بارها مورد بی توجهی کادر فنی و فدراسیون کشتی قرار گرفته و به همین دلیل می‌خواهد از این پس برای کشور دیگری کشتی بگیرد.

5

captcha
تازه ها
بیشتر