استقلال / شناسه خبر: 96882 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 12:43
|
آغاز یک جنگ قدیمی، بعد از بازی سپاهان- استقلال

حمله‌ی مجیدی، احتمالا به قلعه‌نویی: نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود

فرهاد مجیدی در جدیدترین استوری خود در اینستاگرام، کدهایی از برخی افراد داده که نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود. این کدها همه ذهن‌ها را سمت امیر قلعه‌نویی می‌برد.

منظور مجیدی، احتمالا قلعه‌نویی است

پیش‌بینی‌ها از بازی استقلال و سپاهان، یک بازی پرتنش بود اما این دیدار با حواشی اندک به پایان رسید. نه خبری از کری‌ میان امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی بود و نه فرهاد مجیدی و سرمربی سپاهان با یکدیگر روبه‌رو شدند. یک روز بعد از پایان این بازی حساس و البته پیروزی استقلال، فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود از اتفاق‌های جدیدی رونمایی کرده.

امیر قلعه‌نویی قبل از شروع بازی به سراغ نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با همه‌ی اعضا به جز فرهاد مجیدی داشت. لحظاتی که تصویر آن نیز منتشر شد و در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت و البته مشخص شد که این دو همچنان اختلاف‌های عمیقی دارند و مشکلات قدیمی آنها هنوز حل نشده است.

---

فرهاد مجیدی که چند ماهی است به عنوان مربی فعالیت خود را در استقلال آغاز کرده، با انتشار تصویری از مشت‌های گره کرده‌ی خود که قطعا بی‌ارتباط به داستان معروف مشت‌های گره کرده‌ی سرمربی سپاهان نیست، نسبت به اتفاق‌های بازی و برد استقلال واکنش نشان داد و در این واکنش به صورت غیر مستقیم به قلعه‌نویی حمله کرد.

مجیدی در صفحه شخصی خود نوشت: «تا کی می‌خواهید استقلال جام نیاره؟ فقط می‌خواهید با شما جام بیاره؟ هواداران عزیز! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشن و سربازهاشون داخل باشگاه و مواجب بگیراشون روی سکوها باشن و تیشه به ریشه‌ی تیم بزنند، استقلال قهرمان نمی‌شود. تا بعد.»

---

در این صحبت‌ها هر چند نامی از امیر قلعه‌نویی دیده نمی‌شود اما با توجه به کدهایی که در آن وجود دارد و البته تصویر انتخاب شده، می‌توان کنایه‌های مجیدی را به قلعه‌نویی ارتباط داد. مربی استقلال با سیاست خاصی قلعه‌نویی را خطاب قرارداده تا احتمالا شاهد یکی از جنجال‌های بزرگ فوتبال طی روزهای آینده باشیم. امیر قلعه‌نویی حالا با اتهامات فرهاد مجیدی روبه‌رو شده و پاسخ‌های او می‌تواند استقلال و سپاهان را تا مدت‌ها دچار اختلافات عمیق کند.

 

10

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر