ورزش ایران / شناسه خبر: 96879 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 12:29
|

آزادکاران 30 فروردین راهی چین می‌شوند / محمدی به فکر جبران ناکامی خادم

تیم ملی کشتی آزاد وظیفه مهمی را در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا بر عهده دارد و آن هم جبران ناکامی رسول خادم و تیمش در مسابقات سال گذشته است.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد روز 30 فروردین ماه برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا راهی کشور چین می‌شوند.

مرحله هشتم و پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز 19 فروردین ماه در خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است و اردوی ملی‌پوشان تا زمان اعزام به رقابت‌ها ادامه دارد.

تنها یک هفته دیگر از تمرینات نفرات اعزامی به رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا باقی مانده است و ملی‌پوشان تا زمان باقی مانده به این مسابقات تمرینات خود را زیر نظر غلامرضا محمدی سرمربی و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد پیگیری می کنند.

رضا اطری، بهنام احسان‌پور، پیمان بیابانی، یونس امامی، محمد نخودی، بهمن تیموری، کامران قاسم‌پور، علیرضا کریمی، رضا یزدانی و یداله محبی به ترتیب در اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم 10 آزادکار اعزامی کشورمان به رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در چین هستند.

این مسابقات مهم‌ترین مسابقه رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی پیش از حضور در رقابت‌های جهانی 2019 قزاقستان که انتخابی المپیک نیز محسوب می‌شود، است.

رقابت‌های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه در شهر "شی آن" چین برگزار می‌شود که مسابقات کشتی آزاد روز 3 اردیبهشت در اوزان اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم و روز 4 اردیبهشت در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی آزاد که همیشه در آسیا سرآمد بوده سال گذشته با هدایت رسول خادم در این مسابقات به عنوان نایب قهرمانی رسید و حالا غلامرضا محمدی و شاگردانش کار بسیار سختی را برای رسیدن به عنوان قهرمانی دارند. همه‌ی نگاه‌ها به سوی تیم ملی کشتی آزاد است تا بتوانند در چین ناکامی بزرگ سال گذشته را جبران کنند.

البته در روزهای اخیر انتقادات زیادی از ترکیب تیم ملی کشتی آزاد شد اما با این‌حال همه امیدوار هستند که این تیم بتواند در این مسابقات به عنوان قهرمانی برسد و ناکامی سال گذشته رسول خادم را جبران کند.

5

captcha
تازه ها
بیشتر