ورزش جهان / شناسه خبر: 96872 / تاریخ انتشار : 1398/1/24 02:48
|

والورده به مسی استراحت داد

سرمربی بارسا در دیدار این هفته تیمش برابر هوئسکا از لئو مسی استفاده نمی‌کند تا برای دیدار برگشت برابر یونایتد آماده باشد.

والورده به مسی استراحت داد

سرمربی بارسا در دیدار این هفته تیمش برابر هوئسکا از لئو مسی استفاده نمی‌کند تا برای دیدار برگشت برابر یونایتد آماده باشد. لیونل مسی در دیدار مقابل منچستریونایتد و بعد از برخورد با کریس اسمالینگ دچار جراحت شدیدی از ناحیه بینی شد اما پس از آن گفتعه شد که مشکل خاصی ندارد. حالا والورده می‌گوید که او در دیدار برابر هوئسکا غایب است: ضربه ای که به صورت لیونل مسی خورد شدید بود و وی در دیدار مقابل هوئسکا استراحت می‌کند. شرایط لوییس سوارز خوب است اما در پایان بازی همیشه مشکلاتی رخ می دهد که عوارض آن دیرتر مشخص می شود، دیدار با یونایتد یک بازی بسیار سنگین بود و این اتفاقات طبیعی است.

وی ادامه داد: نه به دلیل احتمال حضور در ترکیب در دیدار با منچستریونایتد، اما بازی فردا برای عثمان دمبله بسیار مهم است. ما برای کسب سه امتیاز دیدار برابر هوئسکا به تمرکز ذهنی کامل نیاز داریم و من می دانم شاید افکار ما هنوز معطوف به دیدار با منچستریونایتد باشد، اما ما باید روی دیدار خود در لالیگا متمرکز شویم. شرایط به شکلی است که ممکن است فردا تغییر کند، اما ما فراموش نمی کنیم که ما 10 امتیاز برای قهرمان شدن در لالیگا نیاز داریم و مهم نیست چقدر فکر می کنیم به قهرمانی نزدیک شده ایم.

captcha
تازه ها
بیشتر