ورزش جهان / شناسه خبر: 96868 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 23:34
|

سولشر: شاید مصدومیت هررا به آینده‌اش در باشگاه مرتبط است

سرمربی یونایتد در اظهار نظری کنایه‌آمیز گفت که ممکن است مصدومیت‌های پیاپی هافبک اسپانیایی این تیم به پایان قراردادش در پایان فصل و جدایی احتمالی او مربوط باشد.

سولشر: شاید مصدومیت هررا به آینده‌اش در باشگاه مرتبط است

سرمربی یونایتد در اظهار نظری کنایه‌آمیز گفت که ممکن است مصدومیت‌های پیاپی هافبک اسپانیایی این تیم به پایان قراردادش در پایان فصل و جدایی احتمالی او مربوط باشد. گفته می‌شود آندر هررا در پایان فصل با اتمام قراردادش به عنوان بازیکن آزاد به پاری‌سن‌ژرمن انتقال خواهد یافت. 

اوله‌گنار سولشر در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب تیمش مقابل وستهام که هررا آن را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد، گفت: شاید ترس از آینده هررا را نگران کرده باشد، همین طور آن بخش از فصل که به خاطر مصدومیت از دست داد. امیدوارم او بتواند ما را در بازی مقابل چلسی یا منچسترسیتی همراهی کند اما از این بابت مطمئن نیستم چون دچار یک مصدومیت عضلانی دیگر شده است. هررا عاشق بازی کردن است و وقتی که نمی‌تواند به هم‌تیمی‌هایش کمک کند، خوشحال نیست. او تمام تلاشش را می‌کند و برایش مهم نیست که 5 هفته یا 5 سال دیگر به پایان قراردادش باقی مانده است.

سولشر تأکید کرد: من هنوز گزینه‌هایی برای استراحت دادن به یک تا دو بازیکنم دارم چون بازی‌هایی پیش‌رو داریم و باید بازیکنانم را برای آنها آماده نگه داریم. در بازی مقابل بارسلونا هم برخی از بازیکنان‌مان مانند جسی لینگارد و آنتونی مارسیال که معمولاً در ترکیب اصلی هستند را روی نیمکت نشاندیم. در ادامه فصل موقعیت‌هایی وجود خواهد داشت. باید ببینیم چه می‌شود و تصمیم بگیریم. فکر می‌کنم که اگر ما در ادامه فصل 15 امتیاز بگیریم می‌توانیم جزو 3 تیم بالای جدول باشیم. یکی از آن بازی‌ها مقابل چلسی است اما الان باید به وستهام فکر کنیم. هدف ما قرار گرفتن در جمع 3 تیم بالای جدول است. اگر نتوانیم 15 امتیاز بگیریم، جزو 4 تیم بودن هم هدف ما خواهد بود اما فعلاً روی گرفتن 15 امتیاز تمرکز داریم.

---
captcha
تازه ها
بیشتر