ورزش جهان / شناسه خبر: 96866 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 22:22
|

گواردیولا: 6 فینال در پیش داریم

سرمربی سیتی هر 6 دیدار تیمش تا پایان فصل را یک فینال می‌داند و به خوبی می‌داند برای قهرمانی در لیگ برتر باید همه دیدارها را ببرد.

گواردیولا: 6 فینال در پیش داریم

سرمربی منچسترسیتی هر 6 دیدار تیمش تا پایان فصل را یک فینال می‌داند و به خوبی می‌داند برای قهرمانی در لیگ برتر باید همه دیدارها را ببرد. پپ گواردیولا که روز یکشنبه تیمش باید به مصاف کریستال پالاس برود درباره شرایط برناردو سیلوا و زینچنکو، دو بازیکن مصدومش گفت: هر دو بازیکن شرایط بهتری نسبت به قبل دارند اما امروز و فردا باید دوباره شرایط آنها بررسی شود. زینچنکو و سیلوا احساس خوبی دارند، اما من نمی دانم آیا روز یکشنبه در شرایط بازی کردن خواهند بود یا خیر.

او درباره این دیدار برابر پالاس افزود: در بعضی پست ها بازیکنان به اندازه کافی در اختیار داریم، اما در برخی دیگر از پست ها مشکلاتی وجود دارد. به هر حال ما در شرایطی نیستیم که به جز بازی بعدی به چیز دیگری هم فکر کنیم. از حالا تا پایان فصل، هر بازی یک فینال است. ما با تیمی بازی خواهیم کرد که از نظر شخصیت و موقعیت فیزیکی در بهترین حالت قرار دارد. شش بازی تا پایان فصل باقی مانده و ما می دانیم هدف ما تا آخر فصل چیست و برای این دیدار نیز به خوبی آماده خواهیم شد. سفر به خانه پالاس همیشه دشوار است اما این دیدار نه فقط به خاطر شرایط استادیوم، بلکه به دلیل کیفیت بالای بازیکنان حریف سخت خواهد بود. پالاس تیمی به خوبی سازمان یافته بوده و کیفیت بازیکنان این تیم در شرایط یک به یک خوب است. پالاس 11 امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشته و آنها اخیرا نتایجی باورنکردنی گرفته اند.

captcha
تازه ها
بیشتر