ورزش جهان / شناسه خبر: 96861 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 21:04
|

ساری: ترجیح می‌دادم هازارد بازی نکند

سرمربی چلسی می‌گوید در دیدار برابر اسلاویاپراگ نمی‌خواسته به ستاره بلژیکی‌اش بازی بدهد اما شرایط مسابقه او را مجبور کرده هازارد را به زمین بفرستد.

ساری: ترجیح می‌دادم هازارد بازی نکند

چلسی در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا به زحمت و به لطف گل مارکوس آلونسو در دقیقه 86 موفق شد در زمین اسلاویا پراگ پیروز شود. ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی در پایان بازی گفت از عملکرد بازیکنانش راضی است و از تنها چیزی که در این بازی رضایت ندارد نتیجه آن است. ساری از اینکه بازیکنانش توانستند حملات طوفانی اسلاویاپراگ را خنثی کرده و سومین کلین‌شیت پیاپی خود را ثبت کنند هم ابراز رضایت کرد.

ساری گفت: من از عملکرد تیمم واقعا راضی هستم و از نتیجه این بازی هم همینطور. ما حالا به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم تحت فشار قرار بگیریم و نشکنیم، درصورتیکه قبلاً وقتی تحت فشار قرار می‌گرفتیم وا می‌دادیم و بازی را می‌باختیم. یعنی به محض اینکه دچار مشکل می‌شدیم یک گل می‌خوردیم. ولی حالا می‌توانیم در شرایط دشوار هم بجنگیم و گلی دریافت نکنیم.

سرمربی چلسی درباره نیمکت‌نشینی ادن هازارد در ابتدای بازی گفت: ترجیح می‌دادم هازارد را کلا روی نیمکت بنشانم تا تنها زمانی که بازی به مشکل برخورد او را به میدان بفرستم و البته انتظار داشتم کارمان در این بازی سخت باشد. ولی اگر نیمه اول را 1-0 به رختکن رفته بودیم دیگر هازارد را به میدان نمی‌فرستادم.

captcha
تازه ها
بیشتر