فوتبال ایران / شناسه خبر: 96850 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 20:08
|

جمعه 23/01/97، هفته بیست و پنجم هجدهمین دوره لیگ برترجام خلیج فارس؛ ورزشگاه امام رضا(ع)، ساعت 1730، تماشاگر:5400

پدیده 3 گلها: مسعود ریگی(20)، امین قاسمی نژاد(28 و 61)

نفت مسجدسلیمان صفر

داور: رضا کرمانشاهی کمک‌ها: جلیل شعرانی و حسین مرادی

اخطار:مجتبی بیژن، ایوب طاهری و یوسف وکیا (نفت مسجدسلیمان)

اخراج: علی غلامرضاپور(92- کارت زرد دوم)(نفت مسجدسلیمان)

بازیکن برتر: امین قاسمی نژاد(پدیده)

پدیده

یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، محمد آقاجان‌پور، مرتضی منصوری، مسعود ریگی، اکبر صادقی(85 سینا زامهران)، سعید صادقی(86 چوچو)، امین قاسمی‌نژاد، بهنام برزای وحسین مهربان(77 محمد مهدی مهدیخانی)

 سرمربی: یحیی گل‌محمدی

نفت مسجدسلیمان

مهرداد طهماسبی، مجتبی بیژن، سید محمد حسینی، یوسف وکیا، محمدصادق صادقی، ایوب طاهری، میلاد خدایی‌اصل، علیرضا علیزاده، حکیم نصاری، اکبر آفاقی و فرشید پاداش(75 میلاد میداوودی)

سرمربی: علیرضا مرزبان

نفت مسجد سلیمان درحالی به مصاف مشهدی ها می رفت که سایه سقوط را احساس می کرد و یک غفلت کافی بود تا سپیدرود بیشتر به تعویض جایگاهش با این تیم امیدوارتر شود. با این وجود شاگردان مرزبان بازی را خیلی خوب شروع نکرد و یا بهتر بگویم پدیده اجازه نداد که نفتی ها خودی نشان دهند و قبل از اینکه میهمانشان بتواند کاری انجام دهد، دروازه شان را باز کرد. در حالی که پدیده چند دقیقه ای بود توپ و میدان را در اختیار داشت، در دقیقه 20 بازی ارسال بسیار خوب آقاجان پور با ضربه سر مسعود ریگی همراه شد و به درون دروازه نفت رفت. در ادامه در حالی که نفتی ها تلاش داشتند گل خورده را جبران نمایند باز هم غافلگیرشدند و در دقیقه 28 پاس صادقی را قاسمی نژاد با شوت به درون دروازه نفت فرستاد. با این گل نفتی ها بیشتر به هم ریختند و میزبان توانست موقعیت های بیشتری را به دست بیارود و حتی قبل از رسیدن به پایان نیمه اول بازی یک بار تیر دروازه نفت را هم به لرزه درآورد، اما گلی برای پدیده در پی نداشت و حاصل تلاش دو تیم در نیمه اول دو گل برای پدیده بود تا شاگردان یحیی گل محمدی با خیال راحت به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم انتظار می رفت نفتی ها برای جبران گلهای خورده پا به زمین بگذارند، اما با شروع بازی باز هم این پدیده بود که توانست برتری اش را به نمایش بگذارد و توپ و میدان را در اختیار بگیرد، هر چند شاگردان مرزبان تلاش داشتند به دروازه پدیده نزدیک شوند، اما کارخوب مشهدی ها این اجازه را به آنها نمی داد. در دقیقه 60 بازی در حالی که برزای حرکتی را به سمت دروازه نفت آغاز کرده بود، با پاس رو به عقب قاسمی نژاد رادر موقعیت خوبی قرار داد که شوت این بازیکن باز هم وارد دروازه نفت شد تا سومین گل پدیده هم به ثمر برسد. با این  کار شاگردان مرزبان سخت تر شد و آنها دقایق باقی مانده را بدون انگیزه ادامه دادند و البته مشهدی ها هم دیگر میلی به گلزنی نداشتند.

3-670

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر