فوتبال ایران / شناسه خبر: 96844 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 18:37
|

علی کفاشیان رسماً از کمیته فوتسال جدا شد

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید: « ایشان بعد از بازگشت از مالزی رسماً از فوتسال جدا شد و دیگر به کمیته فوتسال نمی‌آید.»

علی کفاشیان رسماً از کمیته فوتسال جدا شد

داود پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال در مصاحبه‌ای اعلام کرد که علی کفاشیان رسماً از کمیته فوتسال جدا شده است و رییس فدراسیون فوتبال به زودی رییس سازمان لیگ فوتسال را انتخاب خواهد کرد.

پرهیزکار در همین رابطه می‌گوید: « ایشان بعد از بازگشت از مالزی رسماً از فوتسال جدا شد و دیگر به کمیته فوتسال نمی‌آید. کفاشیان زحمات زیادی برای فوتسال کشید ولی به خاطر قوانین کشور از سمت‌هایش کنار رفت. ان شاءالله بتوانیم جوری عمل کنیم که فوتسال ضربه نخورد. لازم باشد از تجربه کفاشیان حتی به صورت تلفنی استفاده می‌کنیم تا مسیرمان را اشتباه نرویم.»

در مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا، عربستانی‌ها اعلام کردند که حاضر نیستند به ایران بیایند. پرهیزکار در این رابطه می‌گوید: «عربستانی‌ها خیلی دیر اعلام کردند که در مسابقات شرکت نمی‌کنند؛ آنقدر دیر که فکر می‌کردیم حضورشان در ایران قطعی است و برنامه ریزی هایمان را هم انجام داده بودیم. به هر حال آنها یک کینه دیرینه از ما دارند ولی ثابت می‌کنیم که ایران بهترین کشور برای میزبانی است.»

آیا ایران به این موضوع اعتراضی داشته؟ سرپرست کمیته فوتسال پاسخ می‌دهد: « خیر اعتراضی نداشتیم. ما زیر نظر AFC هستیم و این نهاد خودش اعلام کرد که عربستان به ایران نمی‌آید. اگر قرار بر اعتراض باشد باید خود AFC این کار را انجام بدهد.»

 

 

200 – 2

 

captcha
تازه ها
بیشتر