فوتبال ایران / شناسه خبر: 96810 / تاریخ انتشار : 1398/1/23 12:37
|

سند استقلالی بودن اصفهانی‌‌ها

اینکه می‌گویند اصفهانی‌ها یا طرفدار سپاهانند یا ذوب آهن اصلا درست نیست. میان اصفهانی‌ها استقلالی‌های زیادی را می‌توان مشاهد کرد. عکس‌هایی که از سفر استقلال گرفته شده این واقعیت را ثابت می‌کند.

از زمانی که کاروان استقلال وارد شهر اصفهان شد استقلالی های این شهر به شدت پیگیر تیم شان بودند و چه در فرودگاه شهید بهشتی این استان و چه در هتل محل اقامت آبی‌ها(هتل اطلس) حضور فعالی داشتند و پی در تیم تیم شان را تشویق می کردند. درعین حال استقلالی های شهر اصفهان از بازیکنان محبوب خود درخواست گرفتن عکس یادگاری می‌کردند که بازیکنان هم می‌کوشیدند تا جای ممکن به این درخواست ها پاسخ مثبت دهند و با استقلالی های شهر اصفهان عکس یادگاری بگیرند. اینکه می گویند اصفهانی ها همگی یا سپاهانی هستند یا ذوب آهنی با دیدن این عکس ها کاملا زیر سوال رفت.

---

حضورپرشمارتر درروزبازی

درحالی که ساعاتی به شروع بازی استقلال مقابل سپاهان بود و هنوز استقلالی ها از هتل بیرون نرفته بودند نزدیک 500هوادار استقلالی دوباره به محل اقامت آبی‌ها مراجعه کردند تا با اعضای این تیم عکس یادگاری بگیرند. استقلالی های شهر اصفهان در تمام طول زمانی که تیم محبوب شان در این شهر حضور داشت، لحظه ای از تیم خود غافل نبودند و سعی می‌کردند در کنار تیم شان حضور یابند.

---
پاداش ویژه برای استقلال قسمت دوم

امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از بردی که استقلال در مقابل الهلال عربستان به دست آورد، مبلغ 500 میلیون تومان را میان بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم تقسیم کرد. رقم قابل توجهی که به طور میانگین مبالغی در حدود 16تا 20میلیون تومان را نصیب بازیکنان استقلال می‌کرد. پاداش ویژه برای پیروزی مقابل آن بازی با اینکه تعجب برانگیز جلوه می‌کرد اما باعث عقب نشینی مسئولان باشگاه استقلال از دادن وعده پرداخت پاداش ویژه ای دیگری نشد و امیرحسین فتحی که در اردوی استقلال حضور داشت، به بازیکنان این تیم وعده داد که اگر سپاهان را هم ببرند بازهم پاداش ویژه ای خواهند گرفت. این پاداش نزدیک به 300میلیون تومان تعیین شده بود.

---

10-210

captcha
تازه ها
بیشتر