ورزش جهان / شناسه خبر: 96803 / تاریخ انتشار : 1398/1/22 02:27
|

امری: شانس ما و ناپولی برای صعود برابر است

سرمربی آرسنال می‌گوید شانس تیمش با ناپولی در دیدار فردا شب دو تیم برابر است و این دیدار را یک امتحان سخت و حساس برای توپچی‌ها می‌داند.

 

امری: شانس ما و ناپولی برای صعود برابر است

جدال آرسنال و ناپولی جذاب‌ترین رویارویی یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا خواهد بود. دو تیم مدعی این مسابقات که خیلی زود به مصاف هم می‌روند تا یکی از آنها وداعی زودهنگام با جام داشته باشد.

 

اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال در نشست خبری این بازی به تمجید از آنچلوتی پرداخت و گفت: برای مربیان تمام تیم های مقابل نهایت احترام را قائلم. آنچلوتی یک مربی درجه یک و سطح اول دنیاست و دوران مربیگری او شگفت انگیز بوده است.

وی ادامه داد: برای من، فوتبال یک چالش هر روزه و هر ساله است. هر کاری قبلا انجام داده ام، در جهت کسب تجربیات بیشتر بوده و من نیاز دارم تا یک آینده جدید را برای خودم بسازم. بازی با ناپولی یک مسابقه بزرگ است. یک آزمون دشوار برای ما. همیشه دوست داریم برابر بهترین تیم ها بازی کنیم و ناپولی نیز یکی از همین هاست.

امری در مورد شانس صعود تیمش گفت: معتقدم شانس دو تیم برابر است. این بازی 50-50 خواهد بود. ناپولی مثل ما تاریخ بزرگی دارد و الان تیم دوم سری آ محسوب می شود. آنها بسیار خوب بازی می کنند و پس از سوم شدن در یک گروه دشوار لیگ قهرمانان به لیگ اروپا آمدند. ناپولی تیمی جنگنده و سختکوش است و قطعا بازی سختی خواهیم داشت ولی به خودمان ایمان داریم. در هر دو مسابقه باید متمرکز و هوشیار باشیم.

captcha
تازه ها
بیشتر