فوتبال ایران / شناسه خبر: 96785 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 18:08
|
برای پیگیری و کنترل الزمات فوتبال حرفه‌ای

دو ممیز آلمانی در راه ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا معمولا در چهار بخش ورزشی، اداری، مالی و زیرساخت ها اسناد و مدارک باشگاه‌ها را به طور دقیق بررسی می‌کند.

دو مسوول یک شرکت مستقل ممیزی باشگاه‌های فوتبال که با کنفدراسیون فوتبال آسیا قرارداد دارند، اردیبهشت‌ماه از باشگاه‌های ایرانی بازدید خواهند کرد.

ممیزان کنفدراسیون فوتبال آسیا که قرار است از هفتم تا 12 اردیبهشت ماه از باشگاه‌های ایرانی بازدید به عمل آورند، هم اکنون در کشور امارات به سر می‌برند. این دو فرد از مسئولان یک شرکت مستقل ممیزی باشگاه‌های فوتبال هستند که طی یک قرارداد همکاری با AFC، تمام امور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها و عملکرد فدراسیون‌های فوتبال هر کشور را در امر استقرار الزامات مجوز حرفه‌ای تحت کنترل و ممیزی دارند.

این دو ممیز آلمانی در سال‌های گذشته به ایران سفر داشته و این بار نیز جهت پیگیری و کنترل روند پیشرفت استقرار الزامات مجوز حرفه‌ای، در تاریخ فوق در ایران خواهند بود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا معمولا در چهار بخش ورزشی، اداری، مالی و زیرساخت ها اسناد و مدارک باشگاه‌ها را به طور دقیق بررسی می‌کند ضمن اینکه از امکانات باشگاه‌ها نظیر ورزشگاه‌ها و آکادمی‌های فوتبال نیز بازدید خواهند کرد.

3-165

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر