فوتبال ایران / شناسه خبر: 96743 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 16:16
|
تکرار داستان رضاییان و طارمی

وحید امیری به پرسپولیس برمی‌گردد؟

وحید امیری با اینکه یک سال دیگر با تیم ترابزون اسپور قرارداد دارد اما عملکرد این بازیکن و نارضایتی سرمربی تیم، زمزمه‌های جدایی‌اش از ترابزون را بیش از پیش مطرح کرده است.

وحید امیری به پرسپولیس برمی‌گردد؟

نارضایتی سرمربی ترابزون از وحید امیری، باعث شده که خیلی‌ها از احتمال بازگشت او به پرسپولیس بگویند. درست مثل همان اخباری که درباره مهدی طارمی و رامین رضاییان منتشر شد و هر بار هم برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد که موافق بازگشت آن‌ها نیست. خیلی‌ها اما حساب امیری را از آن‌ها جدا می‌دانند و معتقدند که او می‌تواند با محبوبیتی که در میان پرسپولیسی‌ها داشته، شانس خود را برای بازگشت به تیم امتحان کند.

همه این زمزمه‌ها از خبری آغاز شد که در یکی از رسانه‌های ترکیه‌ای منتشر شد. fotomac درباره وحید امیری نوشت که این بازیکن ابتدای فصل راهی تیم ترابزون اسپور ترکیه شد ولی با نزدیک شدن به پایان اولین فصل حضور امیری در این تیم، اونال کارامان، سرمربی تیم ترکیه‌ای از شرایط او راضی نیست.

امیری در ۱۸ دیدار تیمش در این فصل، در مجموع ۶۱۷ دقیقه بازی کرد و تنها موفق به زدن یک گل شد. حالا با اینکه او یک سال دیگر با تیم ترابزون اسپور قرارداد دارد اما عملکرد این بازیکن و نارضایتی سرمربی تیم، زمزمه‌های جدایی‌اش از ترابزون را بیش از پیش مطرح کرده است.

چند تن از نزدیکان امیری معتقدند هرقدر هم که قرارداد وحید امیری با باشگاه ترابزون اسپور، قرارداد خوبی از نظر مالی باشد به نیمکت‌نشینی طولانی مدت او و دوری‌اش از مسابقات نمی‌ارزد. همین موضوع باعث شده که عده‌ای پیشنهاد بازگشت به لیگ ایران را برای او مطرح کنند. البته که با توجه به شرایط خوبی که امیری در پرسپولیس داشت، بدون شک خود او هم به بازگشت به تیم سابق خود بی‌علاقه نیست.

واقعیت اما این است که وحید امیری هم مثل چند بازیکن دیگر پرسپولیس در زمان نامناسبی این تیم را رها کرد و رفت و برانکو ایوانکوویچ بارها گفته به بازیکنانی که در روزهای سختی، تیم را رها کردند، احتیاجی ندارد. با این حال اما عده‌ای معتقدند محبوبیت امیری، نزد هواداران پرسپولیس می‌تواند باعث گشوده شدن راهش به سمت تیم سرخپوش پایتخت باشد.

مسدود بودن راه پرسپولیس به روی بازیکنان جدا شده در زمان محرومیت تیم را هم که کنار بگذاریم، حضور بازیکنان باکیفیت در پست او در پرسپولیس، مانع دیگری است که بازگشت او را سخت می‌کند. در حال حاضر پرسپولیس مهدی ترابی، مهدی عالیشاه و بشار رسن را به عنوان وینگر چپ در اختیار دارد که ترابی در بازی‌های گذشته نشان داده وینگر بی‌جانشینی است.

علاوه بر این برانکو حتی نوراللهی و مهدی شریفی را هم در پست وینگر بازی داده است و همه این‌ها نشان می‌دهد که پرسپولیس در پست وینگر نیازی به بازیکن ندارد. ضمن اینکه همین حالا هم به دلیل ترافیکی که در پست وینگر دارد، عالیشاه نیمکت‌نشین است و نیمکت‌نشینی، صدای اعتراضش را هم درآورده است.

با این تفاسیر بعید به نظر می‌رسد که امیری حتی در صورت جدایی از ترابزون شانسی برای پیوستن به پرسپولیس داشته باشد. در عین حال با عملکردی که در این تیم ترکیه‌ای داشته اگر در لیست خروجی باشگاه قرار بگیرد، چاره‌ای جز بازگشت به لیگ ایران ندارد.

 

2 - 500

 

captcha
تازه ها
بیشتر