ورزش ایران / شناسه خبر: 96740 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 13:33
|

محمد باقری معتمد مربی تیم ملی هند شد

نایب قهرمان المپیک لندن رسما به عنوان مربی تیم ملی تکواندوی هند انتخاب شد تا به این ترتیب قید حضور بر روی شیاپچانگ را برای همیشه بزند.

نایب قهرمان المپیک لندن با ورود به جرگه مربیان رسما از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. محمد باقری معتمد عضو پیشین تیم ملی تکواندو کشورمان که افتخارات زیادی برای ورزش کشورمان کسب کرده، بعد از چند سال دوری از تیم ملی تصمیم گرفت پیشنهاد مربیگری تیم ملی هند را بپذیرد و به این ترتیب رسما از دنیای قهرمانی خداحافظی کند.

معتمد برای دریافت حقوق المپیکی خود با فدراسیون تکواندو به مشکل برخورد کرد ولی در نهایت برای برگزاری سمینارهای آموزشی به کشورهای مختلف سفر کرد. او در چند سال اخیر از سوی کشورهای متعدد پیشنهاد حضور در تیم ملی را دریافت کرد، ولی ترجیح داد تا با همان عناوینی که برای کشورمان کسب کرده از دنیایی قهرمانی خداحافظی کند.

مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن، طلای ۲۰۰۹ و نقره ۲۰۰۱ جهان، طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰، دو طلا، یک نقره و یک برنز قهرمانی آسیا، طلا و نقره یونیورسیاد دانشجویان و طلای کشورهای اسلامی از مهمترین افتخارات معتمد در طول دوران قهرمانی است. باقری معتمد از این پس به عنوان مربی با تیم ملی هندوستان همکاری می‌کند.

5

captcha
تازه ها
بیشتر