ورزش جهان / شناسه خبر: 96733 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 03:14
|

والورده: یونایتد با سولشر تغییرات زیادی داشته است

سرمربی بارسلونا معتقد است منچستریونایتد با سرمربی جدید خود تغییرات زیادی داشته و نباید آنها را دست‌کم گرفت.

والورده: یونایتد با سولشر تغییرات زیادی داشته است

سرمربی بارسلونا معتقد است منچستریونایتد با سرمربی جدید خود تغییرات زیادی داشته و نباید آنها را دست‌کم گرفت. ارنستو والورده در نشست خبری پیش از دیدار برابر یونایتد در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان گفت: دیدار آنها برابر پاری‌سن ژرمن یک مثال بزرگ برای ما است، من هر دو بازی را دیدم و من فکر می کنم پاری سن ژرمن در اولدترافورد بهتر بازی کرد اما یونایتد در نهایت صعود کرد. یونایتد تیمی با تاریخ برجسته و بازیکنانی بزرگ است و آنها این موضوع را در پاریس نشان دادند.  بارسا برای پیروز شدن باید سخت تلاش کند.

وی ادامه داد: یونایتد با بازیکنان آسیب دیده زیادی راهی پاریس شده و توانست راهی این مرحله شود. میل به پیروزی می تواند باعث شود شما بر هر مشکلی غلبه کنید و اتفاقاتی که در پاریس رخ داد گواه این مسئله است.

والورده با اشاره به حضور سولشر روی نیمکت این تیم افزود:صعود یونایتد مقابل پاری سن ژرمن نشان می دهد چه تغییراتی ایجاد شده است. زمانیکه یونایتد در خانه بازی داشته و با شدت پرس می کند، تبدیل به تیمی قدرتمند می شود.

او همچنین درباره شرایط لیونل مسی گفت: مانند همیشه ما انتظار زیادی از لیونل مسی داریم و او نیز معمولا انتظارات از خود را برآورده می کند.

captcha
تازه ها
بیشتر