فوتبال ایران / شناسه خبر: 96728 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 22:33
|
می‌توانیم از این هم بهتر باشیم

برانکو: نمی‌بردیم از کورس خارج می‌شدیم

چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که ما می‌توانیم بهتر از این باشیم و می‌توانیم دلیل بیشتری برای خوشحالی داشته باشیم.

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل الاهلی عربستان گفت: قبل از هر چیزی رضایت‌مندی‌ام را از این برد می‌خواهم اعلام کنم،‌ برای ما یک برد بسیار مهم و کلیدی به دست آمد، چون اگر این نتیجه به دست نمی‌آمد به احتمال زیاد از کورس رقابت برای صعود عقب می‌ماندیم.

وی افزود: خیلی بابت این برد خوشحالم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم به خاطر تلاش زیاد و تمرکزشان در طول 90 دقیقه. همین‌طور تشکر فراوانی دارم از تماشاگران‌مان که 90 دقیقه با ما بودند و حمایت‌مان کرد. این موفقیت بزرگی بود برای ما و بازی‌های که پیش رو داریم.

سرمربی  پرسپولیس در ادامه در پاسخ به اینکه فکر می‌کرده تیمش با این اقتدار تیم الاهلی را شکست دهد،‌ گفت:چیزی که ما را بیش از برد خوشحال می‌کند، این است که خیلی به موقع وارد فرم اصلی خودمان شدیم و روند نتایج درخشان‌مان را ادامه می‌دهیم. من البته به نتیجه نگاه نمی‌کنم، مهم برد است. یک بر صفر یا پنج بر صفر فرقی نمی‌کند، مهم برد است.

وی در  پایان گفت: چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که ما می‌توانیم بهتر از این باشیم و می‌توانیم دلیل بیشتری برای خوشحالی داشته باشیم. به‌هرحال بازیکنان در ذهن‌شان می‌دانستند این بازی چقدر مهم است. به همین خاطر انتظار دارم و مطمئنم در بازی‌های بعد بهتر، زیباتر و خلاق‌تر بازی خواهیم کرد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر