ورزش ایران / شناسه خبر: 96706 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 16:43
|

در حالی اسامی نفرات حاضر در انتخابی تیم ملی شنا برای مسابقات جهانی جوانان اعلام شده است که برگزاری مسابقات رکوردگیری در انتظار بازگشایی استخر قهرمانی آزادی به روی شناگران تیم ملی است.

طبق تقویم فدراسیون جهانی شنا (FINA) رقابت‌های شنای قهرمانی جوانان جهان مرداد ماه سال جاری به میزبانی مجارستان برگزار می‌شود که به همین منظور، کادرفنی تیم ملی ایران نیز اسامی ملی‌پوشان خود برای حضور در انتخابی‌ها را اعلام کرد تا با برگزاری مسابقات رکورد گیری، نفرات اعزامی‌اش به این رقابت‌ها را مشخص کند.

با این حال به دلیل مشکلات به وجود آمده برای استخر قهرمانی آزادی از سوی مدیریت این مجموعه و گرفتن این استخر از فدراسیون شنا، فعلاً برگزاری این رقابت‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. باید دید مسئولان مجموعه ورزشی آزادی چه راهکاری برای برطرف ساختن مشکلی که به وجود آورده‌اند، پیدا می‌کنند؟ متأسفانه تصمیم‌هایی که این روزها از سوی برخی مدیران در عرصه ورزش گرفته می‌شود، ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

متین سهران، مهرشاد افقر، متین بالسینی، لی سراوند، پوریا رسایی، امیرمحمد عزیزی‌مقدم، علی فتحی و علی جعفری، شناگرانی‌اند که برای حضور در رقابت‌های رکوردگیری و انتخابی تیم ملی شنا از سوی کادر فنی دعوت شده‌اند اما مشخص نیست که این مسابقه چه زمانی برگزار می‌شود؟

ابتدا گفته شد که استخر مجموعه ورزشی آزادی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته و بعد هم حرف از واگذاری این استخر به فدراسیون نجات غریق به میان آمد. در این شرایط فدراسیون شنا تاکید دارد که هیچ گاه اعلام نکرده این استخر را نمی خواهد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر