فوتبال ایران / شناسه خبر: 96699 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 16:17
|
هجمه‌ها را کدام لیدر طراحی کرد؟

شکایت رحمتی از لیدرهای استقلال به پلیس فتا

یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شده مهدی رحمتی از چند لیدر به پلیس فتا شکایت کرده است. اتهام رحمتی به این لیدرها هماهنگی برای جریان سازی و فحاشی علیه او در فضای مجازی است.

چالش ها میان مهدی رحمتی و برخی لیدرهای استقلال وارد مرحله تازه ای شده است. در همین راستا خبرگزاری مهر مدعی شده که رحمتی از چند تن از لیدرهای استقلال که ظاهرا در ماجرای فحاشی به او در فضای مجازی نقش داشته اند، شکایتی را مطرح کرده است. این طور که راوی خبر گفته پس از انتقادات پرتعداد از شماره یک آبی‌ها در فضای مجازی، و روی سکوها این دروازه‌بان پیگیر سرنخ‌هایی شده تا به افرادی برسد که این «خط» ها را می‌دادند. تحقیقات او به اینجا رسیده که رد پای چند لیدر و بوقچی در حمله‌ها و توهین‌ها وجود داشته و آنها بودند که چنین فضایی را برای کاپیتان استقلال به وجود آورده اند.

رحمتی پیش از سفر استقلال به قطر برای برگزاری دیدار با الهلال به پلیس فتا مراجعه و از چند بوقچی شکایت کرده و قرار است در بازگشت از قطر این موضوع را به طور جدی پیگیری کند. این در حالی است که گفته می‌شود رحمتی به نتایج دیگری هم رسیده که نقش نزدیکان دو سرمربی پیشین استقلال در این هجمه‌ها هم اثرگذار بوده اما هنوز این موضوع برایش قطعی نشده است.

اینکه رحمتی قصد داشته باشد رابطه برخی بوقچی ها با سرمربی های سابق باشگاه استقلال را به ادعای خبرگزاری مهر ثابت کند کار ساده ای نیست و چه بسا واکنش مربیان سابق را هم به دنبال داشته باشد. حال اینکه مربیان پشیین چه کسانی هستند نیز خود مسئله ای است به این دلیل که دقیقا گفته نشده منظور از دو مربی قبل از شفر هستند یا اینکه مربیان قبل تر از او را هم در بر می‌گیرد.

به هرحال این ماجرا رحمتی را وارد فاز تازه ای از اختلاف ها با برخی عوامل در باشگاه استقلال کرده است و اگر به واقع آن افراد لیدرهای باشگاه استقلال باشند، کانون هواداران این باشگاه نیز زیر سوال خواهد رفت، مگر آنکه آن لیدرها اساسا هیچ ارتباطی با باشگاه استقلال نداشته باشند و جزو مشوق های رسمی باشگاه استقلال نباشند.

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر