فوتبال ایران / شناسه خبر: 96697 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 18:10
|
اخراج و جریمه بازیکنان و کادرفنی

تبعات باخت سنگین پیکان به سایپا

تبعات باخت سنگین پیکان مقابل سایپا خیلی زود خودش را نشان داد. هیئت مدیره باشگاه پیکان که فکرش را نمی کرد در پایان بازی تیمش با قبول شکست 3-1 از زمین خارج شود بلافاصله تشکیل داد و خروجی آن هم بسیار قابل تامل بود.نام سه بازیکن به عنوان نفراتی که فعلا" اجازه شرکت در تمرینات را ندارند به امضای اعضای هیئت مدیره  رسید.بقیه بازیکنان و کادرفنی هم که جریمه شدند. البته دلیل مشخصی از سوی مسوولان باشگاه پیکان برای اتخاذ این تصمیم شان اعلام نشد تا ابهامات و گمانه زنی ها برای این مهم بیشتر شود.

محمدقاضی، هر 550 دقیقه یک گل

مهاجم باتجربه پیکان با روزهای خوب گذشته اش فاصله دارد.این موضوع در آمار و عملکردش هم مشهود است.البته که او نمی تواند منکر این مهم شود.چرا که زدن سه گل در 20بازی از 24 هفته گذشته آمار قابل دفاعی نیست.یعنی این بازیکن حدودا" در هر 550 دقیقه یک گل برای تیمش زده است. به عبارتی هر شش بازی و 10 دقیقه یک گل.حالا این که چرا قاضی نتوانسته مثل سال های گذشته اش باشد سوالی است که خودش باید به آن جواب دهد.بدون شک او تا مشخص نشدن وضعیتش صحبت نمی کند تا حاشیه ها و احتمالا"جرایم مالی اش بیشتر نشود.فرکی درباره قاضی بعد از بازی با سایپا این طور گفت:« از محمد قاضی ناراحت نیستم او بازیکن خوبی است ولی ۸ بازی است که گلی نزده است و ما باید از او ناراحت باشیم. بازیکنان می‌خواهند به فکر خودشان باشند ولی من نمی‌گذارم چنین اتفاقی بیفتند و نمی‌خواهم بازیکنان برای خودشان آمار جمع کنند. من بازیکنی می‌خواهم که گل بزند و اگر گل نزند هم همراه تیم باشد.»

سجاد مشکل پور، 16 هفته فیکس

مدافع پیکان در نیم فصل اول و زمانی که مجیدجلالی هدایت این تیم را برعهده داشت یکی از یازده بازیکن ثابت این تیم بود.اما به یکباره و بعداز شکست سنگین 4-0 مقابل استقلال دیگر فرصت بازی را حتی برای یک دقیقه هم پیدا نکرد.همین اتفاق برای وحید شیخ ویسی هم افتاد و دروازه بان ثابت پیکان فیکس نیمکت شد.علی حمودی هم بعد از آن باخت فقط در یک بازی آن هم مقابل نفت آبادان در هفته بیست و دوم حضور داشت. شماره 19 پیکان با این شرایط شاید تا پایان فصل هم شانس بازی را پیدا نکند.

ابراهیمی فقط دو بازی

قرارگرفتن نام ابوالفضل ابراهیمی در لیست سه نفره در نوع خود بسیار جالب است.هافبک تیم پیکان در همان زمانی هم که جلالی روی نیمکت پیکان می نشست خیلی فرصت بازی را پیدا نمی کرد.او در هفته چهاردهم مقابل نفت مسجدسلیمان 90 دقیقه در زمین بود که تیمش 1-0 باخت.در هفته شانزدهم هم یک نیمه خمقابل استقلال به میدان رفت. ابراهیمی بقیه بازی ها را یا از روی سکو و نیمکت تماشا کرده یا از تلویزیون.

البته حسین فرکی سرمربی پیکان بعداز باخت به سایپا به نکاتی اشاره کرد و کدهایی داد که می تواند از دلایل این تصمیم شان باشد. او گفته بود که «دوستی و همدلی در تیم ما بسیار پایین است نمی‌دانم با بازیکنان چطور رفتار کرده‌اند که اینگونه شده است. نتیجه‌اش هم همین می‌شود بعد از عید نتوانستیم شرایط تمرینی خوبی داشته باشیم. اگر هم خوب بود عدم دوستی و رفاقت در تیم اجازه عملکرد خوب را نمی‌داد. اگر وضعیت اینطور ادامه پیدا کند باید به جوانان بیشتر فرصت بدهیم و قید برخی از بازیکنان را بزنیم.»

شماره

پیراهن

نام بازیکن

تعداد بازی

بازی ثابت

دقایق بازی

گل

پاس گل

اخطار

اخراج

11

محمد قاضی

20

13

1648

3

1

3

-

19

سجاد مشکل پور

16

16

1140

-

-

-

-

8

ابوالفضل ابراهیمی

2

1

135

-

-

-

-

 

 

9

 

 

کلیدواژه
پیکان
captcha
تازه ها
بیشتر