فوتبال ایران / شناسه خبر: 96685 / تاریخ انتشار : 1398/1/20 14:53
|
هافبک ایرانی شارلروا و دوری 3 ماهه از فوتبال

کابوس قلی‌زاده تکمیل شد: خداحافظ تا فصل بعد

پزشکان شارلروا در حال مداوای کشاله‌ی آسیب‌دیده‌ی قلی‌زاده هستند.اگر آنها تشخیص بدهند که او نیاز به عمل جراحی دارد، قلی‌زاده 3 ماه از بازی‌های رسمی دور می‌ماند و همین می‌تواند کابوس او را تکمیل کند.

کابوس قلی‌زاده تمکیل شد

علی قلی‌زاده را باید یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان فوتبال ایران معرفی کرد. بازیکنی که در لیگ هفدهم و با انجام بازی‌های درخشان برای سایپا نام خود را به عنوان یک پدیده معرفی کرد و بعدها پیراهن تیم ملی و باشگاه شارلروا را پوشید، در ماه‌های اخیر روزهای تلخ و نا امیدکننده‌ای را سپری کرده است. او ابتدا جام ملت‌های آسیا را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست داد و حالا هم از بلژیک خبر می‌رسد که مصدومیت او تشدید شده و به همین دلیل نمی‌تواند در ادامه‌ی فصل شالرلروا را همراهی کند.

 قلی‌زاده این فصل 22 بار در ترکیب شارلروا حضور داشته و روی هم 1280 دقیقه در زمین بوده. تعداد بازی‌های 90 دقیقه‌ای و کامل او در بلژیک، به عدد 5 رسیده و البته او 8 بار به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده و 9 بار هم تعویض شده و از بازی خارج. این‌ها آماری است که علی قلی‌زاده در شارلروا به نام خود ثبت کرده و البته تا پایان فصل هم دست نخورده باقی خواهد ماند. آماری که چندان امیدوارکننده هم نیست، چرا که انتظارها از قلی‌زاده در باشگاهی نه چندان مطرح به نام شارلروا بیشتر از این‌ها بود.

---

هافبک ایرانی شارلروا که سابقه‌ی حضور در جام جهانی جوانان را در کارنامه دارد، از ناحیه‌ی کشاله آسیب دیده و به همین دلیل در 4 بازی اخیر شارلروا را همراهی نکرده. نکته‌ی جالب اینکه قلی‌زاده در جام جهانی جوانان هم پس از گلزنی به نیجریه دچار پارگی کشاله شد و حالا بعد از چند سال دوباره همان مصدومیت سراغ این هافبک تکنیکی آمده و او را از بازی‌های رسمی دور کرده.

شارلروا 4 بازی اخیر خود را مقابل یوپن( 2 بار )، سنت‌ترویدن و اوستنده انجام داده که در تمام آنها علی قلی‌زاده غیبت داشته. آخرین باری که هافبک 23 ساله‌ی تیم ملی ایران در ترکیب شارلروا حضور داشته، 20 اسفند 97 و بازی مقابل آنتورپ بوده که قلی‌زاده در دقایق پایانی از زمین خارج شد و جای خود را به بازیکن دیگری داد.

---

پزشکان  شارلروا در حال مداوای کشاله‌ی آسیب‌دیده‌ی  قلی‌زاده هستند. اگر آنها تشخیص بدهند که کشاله او نیاز به عمل جراحی دارد، قلی‌زاده 3 ماه از بازی‌های رسمی دور می‌ماند و همین مسئله می‌تواند کابوس او را تکمیل کند. سایت «dhnet» بلژیک هم خبر داد که علی قلی‌زاده، هافبک ایرانی شارلروا چهارشنبه و به خاطر مصدومیت از ناحیه کشاله‌ی پا زیر تیغ جراحی می‌رود.

 

3

captcha
تازه ها
بیشتر