فوتبال ایران / شناسه خبر: 96655 / تاریخ انتشار : 1398/1/19 19:35
|

فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند

حسین فرکی می‌گوید: «ما مجبوریم تحولی صورت داده و به جوان‌ها فرصت بدهیم.»

فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند

پیکان شرایط خوبی ندارد و با شکست 3 بر یک مقابل سایپا، شرایط سخت‌تری هم پیدا می‌کند. حسین فرکی بعد از این شکست از عواملی می‌گوید که باعث دوری این تیم از موفقیت است. چیزی که فرکی آن را نام‌های بزرگ و پرادعا می‌نامد و درباره‌اش این‌طور می‌گوید: « متأسفانه چیزی که در تیم ما کمرنگ است، بحث دوستی، رفاقت و همدلی است. چیزی که باید در هر تیمی وجود داشته باشد، در تیم ما بسیار پایین است. نمی‌دانم با این بازیکنان چطور رفتار کرده‌اند که با وجود داشتن نام بزرگ و ادعای‌شان چیزی ارائه نمی‌کنند.»

فرکی، از تصمیمی می‌گوید که برای جایگزینی جوان‌ها در تیم دارد: «تیمی که دوستی و رفاقتش کمرنگ باشد، نتیجه‌اش همین است که این‌گونه نتیجه می‌گیریم. در بحث فنی، پس از عید نتوانستیم شرایط تمرینات‌مان را آن‌طور که دلخواه‌مان باشد، انجام دهیم. اگر هم تمرینات مورد دلخواه ما بود، بحث عدم دوستی در تیم اجازه نتیجه دادن را نمی‌داد. از این جهت، ما با تیم‌های دیگر تفاوت داریم و امیدوارم در آینده تلاش کنیم و شرایط‌مان بهتر شود. اگر قرار است شرایط این‌گونه باشد، ما مجبوریم تحولی صورت داده و به جوان‌ها فرصت بدهیم. با این وضعیت نسبت به برخی از بازیکنان بی‌خیال می‌شویم.»

محمد قاضی با ناراحتی رختکن را ترک کرد و این سوال از فرکی پرسیده می‌شود که از عملکرد او راضی است یا نه؟ فرکی در پاسخ به این سوال می‌گوید: «من ناراحت نیستم و همه‌ بازیکنان را به یک چشم می‌بینم. محمد قاضی بازیکن بزرگی است و فرد دیگری او را آورده و من این بازیکن را نیاورده‌ام. نهمین بازی است که او گل نزده و کسی که باید ناراحت باشد، ما باید باشیم نه بازیکن. بازیکنان دوست دارند بیشتر به خود و موقعیت آینده‌شان فکر کنند، ولی من این اجازه را نمی‌دهم که هر کسی ساز خودش را بزند. تیمی که نبستیم را باید اداره کرده تا فصل تمام شود. من بازیکنانی نمی‌خواهم که بخواهند آمار برای خود جمع کنند و دوباره به تیم دیگری رفته که آمار خودشان را بهتر کنند. من بازیکنی می‌خواهم که به فکر تیم باشد.»

 

 

2 - 300

captcha
تازه ها
بیشتر