فوتبال ایران / شناسه خبر: 96653 / تاریخ انتشار : 1398/1/19 19:24
|

سایپا ۳ - پیکان یک / شاگردان دایی به رتبه ششم رسیدند

شاگردان دایی با پیروزی 3 بر یک مقابل پیکان به رده ششم جدول رده‌بندی رسید.

سایپا 3- 1 پیکان / شاگردان دایی به رتبه ششم رسیدند

 دوشنبه 19 فروردین 98، دیدار معوقه هفته هفدهم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 17، ورزشگاه شهدای شهر قدس

سایپا: 3              گل‌ها: محمدصادق بارانی(30)، آرمان رمضانی(34)، امیرحسین حسین‌زاده(3+90)

پیکان: یک           گل: ماهان رحمانی(53)

داور: حسن اکرمی         کمک‌ها: یعقوب سخندان، علی احمدی

اخطار: رضا اسدی (سایپا)، مهران موسوی (پیکان)

بازیکن برتر: معین عباسیان(سایپا)

سایپا:

حامد فلاح‌زاده، عبداله ناصری، رضا علیاری، سامول سارفو، آرش رضاوند (55- امیرحسین حسین‌زاده)، رضا اسدی، معین عباسیان، سیدابوالفضل جلالی (89- مصطفی نایی‌پور)، آرمان رمضانی، سید پیمان میری (60-رضا جعفری) و محمدصادق بارانی

پیکان:

مهدی امینی، مهران موسوی، فراز امامعلی، مهدی مومنی (46- امیر روستایی)، ماهان رحمانی، مارکو وکسوویچ، آرمان قاسمی، حجت حق‌وردی، شاهین ثاقبی شاهین ثاقبی (68- عیسی آل کثیر)، سعید واسعی و امیرحسین کریمی

 

سایپایی‌ها با پیروزی 3 بر یک مقابل پیکان خود را به رده‌ی ششم جدول رده بندی رساندند. این پیروزی در شرایطی به دست آمد که شاگردان دایی از همان دقایق نخست بازی، با کاری تیمی حملات متعددی را روی دروازه پیکان ترتیب دادند. دقیقه 10 بازی بود که حرکت در عمق سایپایی‌ها آرمان رمضانی را با دروازه پیکان تک به تک کرد که ضربه مهاجم سایپا توسط امینی دفع شد.

در دقیقه ۱۹ نفوذ معین عباسیان از سمت چپ و کار ترکیبی بازیکنان سایپا با ضربه رو پای بارانی از پشت محوطه جریمه همراه شد که شوت زیبای این بازیکن را دروازه‌بان پیکان به کرنر فرستاد.

بعد از این حملات بالاخره در دقیقه 30، سایپا به گل اول خود رسید. ارسال معین عباسیان از سمت چپ با ضربه محمد صادق بارانی بازیکن سابق پیکان به گل تبدیل شد.

4 دقیقه بعد شاگردان دایی گل دوم را هم به ثمر رساندند و ارسال زمینی رضا اسدی از سمت راست با ضربه‌ی بغل پای آرمان رمضانی تبدیل به گل دوم سایپایی‌ها شد تا نیمه اول با پیروزی سایپا به پایان برسد.

پیکان نیمه دوم را با حمله روی دروازه سایپا شروع کرد و در دقیقه 53، توپ برگشتی از روی ضربه‌ی کرنر با ضربه زیبای ماهان رحمانی از پشت محوطه جریمه به تور دروازه سایپا چسبید.

در دقیقه 65، ضربه ایستگاهی معین عباسیان با پای چپ به تیر افقی پیکان برخورد کرد. عباسیان در دقیقه 79 هم از روی ضربه ایستگاهی برای بار دوم به تیرک افقی دروازه‌ی پیکان خورد. سایپا اما در آخرین دقایق بازی، سومین گل را هم به ثمر رساند و حسین‌زاده در ضدحمله سایپا، با دروازه‌بان پیکان تک به تک شد و بعد از دریبل دروازه‌بان گل سوم را وارد دروازه‌ کرد.

 

 2 - 400

 

captcha
تازه ها
بیشتر