ورزش ایران / شناسه خبر: 96611 / تاریخ انتشار : 1398/1/19 14:11
|

ترکیب تیم‌های ملی کشتی در قهرمانی آسیا/ یزدانی و عبدولی در چین به میدان می‌روند

در حالی که انتقاد از سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از غلامرضا محمدی به دلیل انتخاب علیرضا کریمی در این روزها افزایش پیدا کرده است اما او بی توجه به این انتقادات ترکیب خود را اعلام کرد.

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین اعلام شد.

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان برای حضور در این مسابقات که بعنوان مهمترین رقابت طرح سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ میلادی (قزاقستان) محسوب می‌شود، از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام شد. بر این اساس غلامرضا محمدی در کشتی آزاد که این روزها از سوی برخی انتخاب‌ها مورد نقد قرار گرفته است، در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری، در وزن ۶۱ کیلوگرم بهنام احسان پور، در وزن ۶۵ کیلوگرم پیمان بیابانی، در وزن ۷۰ کیلوگرم یونس امامی، در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی، در وزن ۷۹ کیلوگرم بهمن تیموری، در وزن۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور، در وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا کریمی، در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم یداله محبی برای حضور در قهرمانی آسیا معرفی شدند.

این در حالی است که از چند روز پیش انتقاداتی نسبت به ترکیب اعلام شده از سوی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از سوی برخی از علاقه مندان به کشتی مطرح شده بود. انتقاد از انتخاب نفراتی همچون رضا اطری و بهنام احسان پور و همچنین ترجیح دادن علیرضا کریمی به محمد جواد ابراهیمی از مهمترین انتقاداتی بود که به کادر فنی انجام شد.

در کشتی فرنگی هم محمد بنا در وزن ۵۵ کیلوگرم رضا خدری، در وزن۶۰ کیلوگرم مهرداد مردانی یا شیرزاد بهشتی طلا، در وزن ۶۳ کیلوگرم سامان عبدولی، در وزن۶۷ کیلوگرم حامد تاب، در وزن۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی، در وزن۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی، در وزن ۸۲ کیلوگرم سعید عبدولی، در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری، در وزن۹۷ کیلوگرم مهدی علیاری و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیر قاسمی منجزی را انتخاب کرده است.

بنا بر اعلام حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی در صورتی که مشکل خروجی مهرداد مردانی تا زمان اعزام به این مسابقات حل نشود، شیرزاد بهشتی طلا جایگزین او می‌شود.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۳ و ۴ و رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه در شهر «شی آن» چین برگزار می‌شود.

5

captcha
تازه ها
بیشتر