فوتبال ایران / شناسه خبر: 96590 / تاریخ انتشار : 1398/1/18 18:44
|
خروج میثاقی از ستاره ساز و فوتبال ۱۲۰

فوتبال برتر جایگزین نود شد

محمد حسین میثاقی دیگر در برنامه ستاره ساز که پخش آن از تعطیلات نوروز شروع شده حضور نخواهد داشت و قرار است از این به بعد محمدرضا احمدی اجرای ستاره ساز را بر عهده داشته باشد.

خروج میثاقی از ستاره ساز و فوتبال 120

با تمام حواشی و انتقادهایی که در فضای مجازی به مدیریت شبکه سوم سیما صورت گرفت کار عادل فردوسی پور در برنامه نود، خاتمه یافت و پیش بینی ها در مورد جایگزین این مجری پرسابقه آغاز شد. برای اجرای برنامه نود مهم ترین گزینه محمد حسین میثاقی به نظر می رسید اما ظاهرا برنامه نود دیگر پخش نخواهد شد و حتی دکور آن هم در روزهای اخیر جمع شد که به معنای پایان کار رسمی این برنامه پس از حدود دو دهه پخش در تلویزیون است.

البته شبکه سه با یک برنامه جایگزین می خواهد جای نود را پر کند.برنامه ای که قسمت اول آن در ایام نوروز پخش شد.برنامه ای تحت عنوان فوتبال برتر که تقریبا آیتم‌هایی شبیه به برنامه نود دارد و ضمن مروری بر مسابقات لیگ برتر، مسابقات ملی و باشگاهی اتفاقات و مسائل داوری را مرور می کند و البته آیتم‌های جذاب گزارشی، مصاحبه زنده ، کارشناسی و ... دارد. این برنامه با اجرای محمد حسین میثاقی به کار خود ادامه خواهد داد و البته عوامل «فوتبال برتر» به هیچ عنوان دوست ندارند شائبه جایگزینی 90 برایشان پیش بیاید و خود را کلا برنامه ای جداگانه معرفی می کنند. حتی قرار بر این شده که فوتبال برتر در روزی غیر از دوشنبه ها پخش شود.

جالب اینکه محمد حسین میثاقی دیگر در برنامه ستاره ساز که پخش آن از تعطیلات نوروز شروع شده حضور نخواهد داشت و قرار است از این به بعد محمدرضا احمدی اجرای ستاره ساز را بر عهده داشته باشد.

همچنین شنیده می شود برنامه فوتبال 120 هم که با اجرای محمد حسین میثاقی از شبکه ورزش پخش می شده،با مجری دیگری به کار خود ادامه می دهد و میثاقی را با این حساب، تنها باید در برنامه فوتبال برتر شبکه سه خواهیم دید. فوتبال 120 به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور از شبکه ورزش پخش می شد که ظاهرا  نخستین قسمت از این برنامه در سال 98 روز 22 فروردین روی آنتن خواهد رفت و باید منتظر تعیین مجری جدید این برنامه بود که به احتمال زیاد حمید محمدی مجری سابق همین برنامه و گوینده اخبار ورزشی خواهد بود.

3

captcha
تازه ها
بیشتر