فوتبال ایران / شناسه خبر: 96546 / تاریخ انتشار : 1398/1/18 14:07
|

خیال راحت پرسپولیسی‌ها: برانکو به خاطر پول فسخ نمی‌کند

بدحسابی باشگاه بالاخره صدای برانکو را هم درآورد اما پرسپولیسی‌ها همچنان با اطمینان می‌گویند که سرمربی‌شان به خاطر پول فسخ قرارداد نمی‌کند.

برانکو به خاطر پول فسخ نمی‌کند

 

سکوت طولانی برانکو ایوانکوویچ مقابل بدحسابی‌های باشگاه، پرسپولیسی‌ها را آسوده‌خاطر کرده که سرمربی‌شان به خاطر پول آنها را به دردسر نخواهد انداخت. البته که همین‌طور است اما بالاخره صبر برانکو هم حدی دارد و یادمان نرود که او در همین یکی دو هفته‌ی اخیر، دو بار برای دریافت مطالبات معوقه‌اش به مدیران باشگاه پرسپولیس نامه نوشته. هر چند به نظر می‌رسد این نامه‌نگاری‌ها هم خیلی نگران‌شان نکرده که به این راحتی درباره‌ی پول ندادن به مرد کروات حرف می‌زنند.

همین امروز علی رغبتی عضو تازه‌وارد هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ادعا کرد که مشکل به وجود آمده، ربطی به باشگاه ندارد: «باشگاه پرسپولیس پول دارد اما مشکلات مربوط به تحریم فعلاً کار را سخت کرده. با این حال در تلاش هستیم تا به زودی دستمزد آقای برانکو را بپردازیم که البته این کار زمان می‌برد.»

تاکیدش هم این بود که برانکو اهل شکایت نیست: «شایعه فسخ قرارداد برانکو در صورت پرداخت نشدن مطالباتش تا اردیبهشت صحت ندارد. بحث فسخ قرارداد ایشان اصلاً مطرح نیست چرا که او یک مربی کاملاً حرفه‌ای است و در کنار پرسپولیس خواهد بود.»

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه هم گفت: «باید دنبال دریافت مطالبات‌مان از جام جهانی باشیم که آقای مهدی تاج قول پیگیری دادند. اگر هم نتوانیم از محل مطالبات‌مان از فیفا دستمزد برانکو را پرداخت کنیم، قطعاً این پول از راه دیگری تامین خواهیم کرد.»

 

11 - 220

 

captcha
تازه ها
بیشتر