ورزش ایران / شناسه خبر: 96530 / تاریخ انتشار : 1398/1/18 12:18
|
اعلام حکم قبل از محاکمه

محرومیت مادام العمر عاملان شکستن گوش کشتی‌گیران نوجوان

خبر محرومیت مادام العمر مربی خاطی اهل نقده در حالی منتشر شده که قرار است دوشنبه نشست کمیته انضباطی در این‌باره تشکیل شود.

در پی اقدام هولناک یک مربی کشتی در شکستن گوش ۶ کشتی‌گیر نوجوان، این مربی و رییس هیات کشتی شهرستان نقده مادام‌العمر از فعالیت در ورزش محروم شدند.

هشتم فروردین ماه یکی از مربیان کشتی در شهرستان نقده استان آذربایجان غربی در حرکتی عجیب و غیر عقلانی اقدام به شکستن عمدی گوش کشتی گیران نوجوان خود با استفاده از زور دست و برخی اشیا همچون سکه کرد. او سپس برای تسکین درد این کشتی‌گیران بر خلاف اصول پزشکی اقدام به تزریق لیدوکایین در گوش این کشتی گیران کرد که اقدام وی باعث عفونت شدید و سیاه شدن گوش این کشتی گیران و تغییر شکل ظاهری آن شد، تا جایی‌که منجر به بریده شدن گوش یکی از این کشتی گیران توسط پزشکان شد!

حال با گذشت کمتر از ۱۰ روز از این اتفاق تأسف‌بار، جواد نورمحمدی مسئول امور استان‌های فدراسیون‌های کشتی که از طرف حمید بنی‌تمیم سرپرست این فدراسیون مأمور پیگیری این اتفاق شده از محرومیت مادام‌العمر مربی متخلف و رئیس هیات کشتی شهرستان نقده خبر داد.

نورمحمدی دراین باره گفت:« قرار است جلسه کمیته انضباطی هیأت کشتی استان آذربایجان غربی برای بررسی این موضوع روز دوشنبه هفته جاری تشکیل شود تا محرومیت مادام‌العمر این دو شخص به صورت کتبی به آن‌ها ابلاغ شود.»

او درباره این‌که چطور هنوز نشست کمیته انضباطی انجام نشده خبر از محرومیت مادام العمر عاملان این اتفاق خبر می‌دهد، ادامه داد:« رئیس کمیته انضباطی هیأت کشتی آذربایجان غربی از قضات با تجربه استان محسوب می‌شود و بصورت دقیق این موضوع را پیگیری می‌کند. همچنین پس از برگزاری این جلسه قرار است تصمیمات کمیته انضباطی به فدراسیون کشتی ارسال شود و در کمیته انضباطی فدراسیون نیز مورد بررسی قرار گیرد اما محرومیت مادام‌العمر این دو شخص با توجه به محرز شدن تخلفشان قطعی شده است.»

5

captcha
تازه ها
بیشتر