فوتبال ایران / شناسه خبر: 96484 / تاریخ انتشار : 1398/1/17 17:02
|

خبرچین استقلال، یکی همین نزدیکی‌ها

می‌گویند کسی که ماجرای دخالت رحمتی در تغییر پنالتی را به برخی رسانه‌ها داده همان شخص نزدیک به تیمی است که با این دروازه‌بان اختلاف دارد. ماجرای باقری و پاتوسی را نیز همین شخص رسانه‌ای کرده.

پیروز قربانی به موضوع خبرچینی دراستقلال اشاره کرده که البته پدیده تازه ای در این باشگاه نیست وسال ها است این ماجرا برای استقلال دردسرهای بزرگی  ایجاد کرده است. خبرچینی و انتقال اطلاعات درون رختکن معمولا با دو هدف درسال های گذشته انجام شده. برخی ازافرادی که خبرهای رختکن را به بیرون منتشرمی‌کنند به دلیل خصومت های شخصی که با دیگران دارند(مثلا بازیکن با بازیکن یا حتی معاون با بازیکن و بالعکس) چنین کاری انجام می‌دهند واطلاعاتی  را برای گرفتن انتقام ازشخص مورد نظربه بیرون می‌دهند و عده ای هم هستند که به جهت برخورداری از حمایت رسانه ای خبرهای درون تیم را به برخی رسانه ها می‌دهند.

 اخیرا نیز شنیده شده که عامل بیرون رفتن خبردخالت رحمتی در تغییرپنالتی زن استقلال یکی از افرادی بوده که دراستقلال سمت دارد و رابطه خوبی هم با رحمتی ندارد! اگر چنین خبری صحت داشته باشد  امیرحسین فتحی باید خیلی زود دست به کارشود  و اشخاصی که به هردلیل خبرتیم را رسانه ای می‌کنند از درون مجموعه کناربگذارد و یا لااقل حدود اختیارات آن ها را کم کند.

 حتی خبردرگیری لفظی فرشیدباقری با پاتوسی که ماجرای نژاد پرستی را هم به وجود آورد، نیز ازسوی افرادی به بیرون رفته که در زمان مشاجره این دو در رختکن استقلال حضورداشته اند و برای خودشیرینی یا هرهدف دیگری این موضوع را رسانه ای کرده اند. به هرحال شاید داشتن چنین اخباری برای طیف رسانه جالب وخوراک رسانه ای مطلوبی باشد اما هرچه هست برای استقلال خبرخوشی نیست و این تیم را به حاشیه می‌برد و بردایراه اختلاف های درون تیمی می‌افزاید.

ماموریتی که مدیرعامل استقلال به موازات بازگشت به کورس قهرمانی باید در استقلال اجراء کند دور کردن همین افراد از کانون تیم است. مدیرعامل استقلال اگر هوشیارباشد نباید انتشارچنین خبرهایی را ساده بگیرد که همین اخباراست که گاها سازمان فکری یک تیم را به هم می‌زند.

10-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر