فوتبال ایران / شناسه خبر: 96478 / تاریخ انتشار : 1398/1/17 16:16
|
باشگاه باید پشت رحمتی در می‌آمد

قربانی: خبرچین استقلال را با لگد بیرون کنید

پیروز قربانی به تصمیم گیران باشگاه استقلال توصیه کرده خبرچین این تیم را پیدا کنند و آن شخص را از استقلال کنار بگذارند.

پیروز قربانی اعتقاد دارد که خبرچین استقلال را باید با لگد از این تیم بیرون کرد. قربانی خود سال ها بازیکن استقلال بوده و فضای این تیم را به خوبی می‌شناد دراین باره حرف هایی به زبان آورده است. مدافع سابق آبی‌ها گفته:« اگر دعوایی در رختکن استقلال شده، بازیکنان بزرگ باید تیم را جمع و جور می‌کردند. زمان امیر قلعه‌نویی خودم 10 بار در تمرین دعوا می‌کردم، اما کسی متوجه نمی‌شد، چون نمی‌خواستیم استقلال به حاشیه برود. در رختکن استقلال دعوا شده، کل ایران متوجه شده‌اند. چه کسی درگیری در رختکن را به بیرون درز داده است؟ باید این شخص را پیدا کنند و با لگد بیرونش کنند!»

قربانی با اشاره به فضایی که میان بازیکنان آن زمان با کاپیتان ها بود ادامه داد:« زمان ما محمود فکری و جواد زرینچه کاپیتان تیم بودند. وقتی این دو به ما نگاه می‌کردند، مجبور بودیم صاف بایستیم. از من، امیرحسین صادقی و حسین کاظمی در استقلال شرتر نبود، اما ما احترام گذاشتن را بلد بودیم. مهدی رحمتی باید از کاپیتانی‌اش استفاده کند، نباید کاری کند که شأن کاپیتانی استقلال پایین بیاید. باشگاه نیز باید پشت رحمتی در می‌آمد و اجازه نمی‌داد این حواشی برای کاپیتان تیمش به وجود بیاید. به فرض که رحمتی اشتباه کرده باشد، آیا در یک خانواده، کسی اشتباه نمی‌کند؟ اگر فرزند یک خانواده اشتباه کند، پدر به همسایه‌ها می‌گوید بیایید پسرم را بزنید.

قربانی در ادامه حرف هایش گفت:« من از کودکی در استقلال بزرگ شدم. هر مدیری به این باشگاه می‌آمد، تأکید بر این داشت که سکوها را داشته باشیم، مشکلی به وجود نمی‌آید. تنها یک مدیر که از او خوشم نمی‌آید، به استقلال آمد تا سکوها را ساماندهی کند. هواداران بدانند هر چقدر به بازیکنان فحش بدهند، آنها دلزده می‌شوند. قدرشناسی در فوتبال ایران وجود ندارد. همین بازیکنان استقلال را از رده‌های پایین به رده دوم بردند. قبول دارم بازیکنان پول زیادی می‌گیرند، اما من و شما نباید مشکلات اقتصادی خودمان را متوجه بازیکنان بدانیم. باور کنید فوتبال ورزش آسانی نیست. بارها گفته‌ام سواد فوتبالی ما کم است. اگر استقلال بازی با سایپا را از دست داد، به خاطر دربی بود. آقای هواداری که روبه‌روی رحمتی می‌ایستی و فحش می‌دهی، شما خیانت‌ کرده‌ای و تعصب نداری. رحمتی 14،15 سال زحمت کشید، پولش را هم گرفت و نوش جانش، اما اگر کاری کرده، باشگاه باید جریمه‌اش کند.»

10-185

captcha
تازه ها
بیشتر