ورزش ایران / شناسه خبر: 96463 / تاریخ انتشار : 1398/1/17 14:45
|
جای خالی نماینده بانوان ایران در جام والیبال باشگاه‌‌های آسیا

جریمه پنج هزار دلاری برای ذوب آهن

پس از اینکه ذوب آهن از حضور در جام والیبال باشگاه های آسیا انصراف داد، کنفدراسیون آسیا این تیم را 5 هزار دلار جریمه کرد.

کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) تیم بانوان ذوب‌آهن اصفهان را که از حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌ها انصراف داده بود جریمه کرد

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان قهرمان لیگ برتر باشگاه‌های کشور در سال ۱۳۹۷ بعنوان نماینده ایران در این دوره از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا معرفی شد، اما مسئولان این باشگاه‌ها در دقیقه نود انصراف خود را از حضور در این پیکار‌ها اعلام کردند.

فدراسیونی‌ها به دنبال انتخاب جایگزین برای این تیم بودند برهمین اساس با مسئولان باشگاه پیکان وارد مذاکره شدند که با مخالفت آن‌ها برای حضور در این رقابت‌ها مواجه شدند.

با این اوصاف و پس از اینکه هیچ تیمی حاضر به حضور در این رقابت‌ها نشد، کنفدراسیون والیبال آسیا باشگاه ذوب‌آهن اصفهان را به پرداخت پنج هزار دلار بعنوان جریمه نقدی محکوم کرده است.

رقابت‌های والیبال بانوان جام باشگاه‌های آسیا از اوایل اردیبهشت در چین آغاز خواهد شد اما ایران نماینده‌ای در این رقابت‌ها نخواهد داشت.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال در رابطه با این موضوع گفت:« باشگاه پیکان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون از حضور در جام باشگاه‌ها انصراف داد و گفت که نمی‌تواند شرکت کند. به این ترتیب نماینده ای در این مسابقات نداریم.

زبردست در پاسخ به این سوال که چرا تیم امید که زیر نظر فدراسیون است به مسابقات اعزام نشد نیز گفت:« زمان مسابقات بد بود چون وسط برنامه آماده سازی تیم برگزار می‌شد. اگر به جای اردیبهشت در خرداد برگزار می‌شد به عنوان یک بازی تدارکاتی می‌توانستیم شرکت کنیم. اما تنها دو اردو برگزار کردیم و فعلاً در حال شناسایی نفرات هستیم. بنابراین باید تیم را از نظر تمرینی به نتیجه برسانیم.»

 

4/ 250

captcha
تازه ها
بیشتر